PROMOCJA na świetnej jakości kable Lightning i USB-C iWalk z MFi

Tomek Czech   5 maja 2018

Każdy użytkownik iPhone’a czy iPada wie, że żywotność oryginalnych kabli od Apple jest… delikatnie mówiąc – ograniczona. Szukając nowych kabli zazwyczaj skłaniamy się ku tańszym opcjom, które – jak dobrze wiemy – są bardzo często jednocześnie solidniej wykonane i bardziej wytrzymałe niż oryginalne przewody z Cupertino. Oczywiście muszą być bezpieczne, więc niezbędny jest przyznawany przez Apple certyfikat MFi (Made for iPhone/iPad).

Właśnie takie kable chcemy Wam dzisiaj polecić. W ThinkStore zrobiliśmy promocję na wybrane kable iWalk – aż do wtorku (włącznie) wysyłamy je za darmo, wystarczy przy odprawie wpisać kod “IWALKGRATIS”.

berrolia

iWalk to południowokoreańska marka zaawansowanych technologicznie akcesoriów do urządzeń mobilnych, mocno skupiona na  Apple. Na globalnym rynku działa od 2003 r., ale w Polsce jest obecna stosunkowo od niedawna, w związku z czym nie jest jeszcze powszechnie znana. A szkoda, bo robi naprawdę świetnej jakości sprzęty i w dodatku sprzedaje je w bardzo atrakcyjncyh cenach (mogę potwierdzić sam, bo oprócz dwumetrowego kabla Lightning, o którym niedługo napiszę, używam jeszcze ładowarki bezprzewodowej Air Power i rewelacyjnego powerbanka Scorpion).

Wracając do kabli… Promocją objęte są trzy świetne przewody:

  • niezwykle wytrzymały, praktycznie niezniszczalny kabel Lightning iWALK Twister Steel (MFi) w oplocie ze szlachetnej stali nierdzewnej (typ 304), z unikalną technologią szybkiego ładowania High Speed (moc wyjściowa DC-OUT: 5V/2.4A).

Zobacz w sklepie: szary | złoty

  • Kabel USB-C – Lightning iWALK Steel L (MFi) w bardzo wytrzymałym oplocie nylonowym, również z High Speed.

Zobacz w sklepie.

  • Dwumetrowy kabel iWalk Steel L Lightning – USB (MFi) – specjalny, bardzo wytrzymały oplot nylonowy zapobiega jego skręcaniu się, a aluminiowe końcówki zwiększają jego wytrzymałość, również z technologią High Speed.

Zobacz w sklepie.

Żeby skorzystać z darmowej wysyłki, przy odprawie, zaznacz opcję “Mam kupon rabatowy” i wpisz kod “IWALKGRATIS”.

Promocja trwa do wtorku, 8 maja (do północy) lub do wyczerpania zapasów.

Uwaga: darmowa wysyłka dotyczy tylko wymienionych wyżej kabli iWalk (w dowolnej ilości), w zamówieniu nie mogą znajdować się inne produkty. Szybka wysyłka realizowana jest kurierem InPost.

Udanych zakupów!

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: