HIT TYGODNIA: Native Union Night Cable – niezwykły kabel Lightning z węzłem

Tomek Czech   16 maja 2018

Native Union Night Cable to znany fanom Apple na całym świecie, niemal kultowy już kabel Lightning z niezwykłym węzłem obciążającym, który zapobiega przemieszczaniu się wtyczki (nie zsuwa się na podłogę ze stołu, biurka, kanapy czy łóżka!) i umożliwia wygodne korzystanie z ładujących się urządzeń (w czym również pomaga długość kabla – 3 metry).

Jako HIT TYGODNIA w ThinkStore, ten niesamowicie praktyczny i jednocześnie designerski przewód możecie kupić za jedyne 125 zł (zamiast 164 zł)!

berrolia

Węzeł można oczywiście łatwo przesuwać po kablu, żeby optymalnie dopasować go do każdego miejsca, w którym ładujemy iPhone’a czy iPada.

Każdemu zdarzyło się kiedyś odsuwać biurko albo sięgać za szafkę nocną w poszukiwania kabla, który zsunął się na ziemię. NIGHT CABLE ma specjalny obciążnik w formie węzła, który zapobiega takim sytuacjom – wystarczy położyć go na dowolnej płaskiej powierzchni, np. na stole lub półce, a wtyczka zostanie dokładnie tam, gdzie powinna. Na dodatek węzeł można wygodnie przesuwać po kablu.

Night Cable jest wykonano z wyjątkowo wytrzymałego nylonu – dzięki temu jest aż sześciokrotnie mocniejszy od standardowych kabli Lightning (ma żywotność ponad 10 tysięcy zgięć).

To jedyny kabel, który nie tylko nie szpeci wnętrza, ale wręcz dodaje mu stylu.

Native Union Night Cable jest dostępny w trzech wzorach – cosmosmarine i zebra, każdy z unikalnym splotem w stylu retro.

Udanych zakupów!

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: