Raport: iPhone SE 2 dopiero we wrześniu, Apple jeszcze nie zadecydowało o jego wyglądzie

Marcin Chrobak   15 maja 2018

Niedawno pisaliśmy o tym, że nowy iPhone SE ma nazywać się po prostu… iPhone SE (2018) – co z kolei niejako przesądzałoby o jego wyglądzie, który pewnie pozostałby taki sam, jak teraz. Najnowsze doniesienia serwisu MacOtakara zdają się temu jednak przeczyć.

berrolia

Najważniejszą rzeczą, którą dowiadujemy się od MacOtakara jest informacja, że nowy iPhone SE 2 nie pojawi się wcześniej niż we wrześniu tego roku. Poprzednie doniesienia mówiły o premierze w maju lub w czerwcu.

Raport japońskiego serwisu jest więc całkowicie sprzeczny z wieloma wcześniejszymi plotkami oraz informacjami znalezionymi w dokumentach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej na temat iPhone’a SE 2. Przypomnijmy, że nowe urządzenia Apple wielokrotnie pojawiały się na rynku niedługo po ich zaistnieniu w bazie Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

Dodatkowo, według MacOtakara, masowa produkcja iPhone’a SE 2 jeszcze się nie rozpoczęła, a co więcej – Apple wciąż nie zadecydowało o tym, jak ma wyglądać nowy model i wciąż testuje kilka różnych prototypów. Raport mówi także o tym, że Apple sprawdza wersję z identycznym wyglądem, jak ten w obecnym modelu iPhone SE oraz jeden z 6-calowym ekranem.

Ponoć wszystkie z prototypów stworzonych przez Apple mają wycięcie u góry ekranu (notch) oraz Face ID.

Chance Miller z 9to5Mac pisząc o informacjach podawanych przez MacOtakara stwierdza, że niejasność raportu i brak konkretnych informacji może wskazywać na to, że dotyczy on nie iPhone’a SE 2, tylko iPhone’a 6,1″ z ekranem LCD, który ma być ponoć budżetowym modelem w tegorocznym portfolio produktów Apple.

A Wy – jak chcielibyście, żeby wyglądał iPhone SE 2?

Nie przegap: Docenione przez Apple akcesoria Native Union wchodzą do oferty ThinkStore

Więcej o iPhonie SE (2018):

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9To5Mac

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: