iPhone SE 2 ze szklaną obudową na pierwszym wideo?

Tomek Czech   27 kwietnia 2018

Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia rzekomo przedstawiające iPhone’a SE 2, a później pojawiło się też wideo – z tego samego źródła, prezentującą ten sam telefon, który widoczny był na fotografiach. Tylna część obudowy wykonana jest ze szkła, co potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia, że nowego SE będziemy mogli ładować bezprzewodowo.

berrolia

Poza tym dalej mamy przycisk Home z Touch ID, pojedynczą tylną kamerę, ramki wokół ekranu o tej samej szerokości co w obecnym modelu oraz wejście słuchawkowe minijack.

iPhone SE 2 – data premiery

Jeśli iPhone SE 2 rzeczywiście pojawi się na rynku, jego premiera może odbyć się jeszcze w maju lub w czerwcu na WWDC 2018.

Mocne dowody na premierę nowych iPhone’ów już w maju/czerwcu znaleziono niedawno w dokumentach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej.

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że rozpoczęła się już masowa produkcja nowej wersji iPhone’a SE.

Ładuj swojego iPhone’a błyskawicznie z Innergie PowerJoy 30C.

Więcej o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Weibo, za MacRumors

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: