Nowy iPhone z procesorem A12 może mieć 4 GB RAM

Tomek Czech   2 lipca 2018

W bazie Geekbench znaleziono dzisiaj wyniki urządzenia oznaczonego jako “iPhone11,2”, wyposażonego w 4 GB RAM i działajacego na iOS 12. Może to być jeden z nowych flagowych iPhone’ów, których premiera spodziewana jest we wrześniu.

berrolia

Urządzenie posiada sześciordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 2,49 GHz. Procesor w najnowszych modelach – 8, 8 Plus i X – rownież jest sześciordzeniowy, ale taktowany z częstotliwością 2,39 GHz.

Wszystkie trzy obecne flagowce są wyposażone w 3 GB RAM. O tym, że dwa tegoroczne modele – iPhone X drugiej generacji i “iPhone X Plus” – zostaną wyposażone w dodatkowy gigabajt RAM wspominał już dawno Ming-Chi Kuo.

Wyniki Geekbench nowego modelu “iPhone11,2” (4673 single-core) wskazują, że na jednym rdzeniu będzie on około 10% szybszy niż iPhone 8/Plus czy iPhone X (4219 single-core). Wyniki multi-core obu chipów są zbliżone (10912 vs 10184).

Zobacz: Wszystko, co wiemy o nowych iPhone’ach

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Consomac, za 9to5Mac

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: