HIT DNIA: Puro Dual iPower – stacja dokująca do Apple Watcha i szybki powerbank jednocześnie

Tomek Czech   2 lipca 2018

Dock dla Apple Watcha, będący też powerbankiem, którym jednocześnie naładujesz zegarek i iPhone’a – oto PURO Dual iPower, dzisiejszy Hit Dnia w ThinkStore.

berrolia

Puro Dual iPower

Puro Dual iPower jest w stanie ładować dwa urządzenia jednocześnie – Apple Watcha na specjalnie wyznaczonym do tego holderze oraz iPhone’a (lub inne urządzenie) przez port USB.

Specjalny system detekcji wykrywa, które urządzenie jest aktualnie ładowane, dbając o to, aby oba ładowały się mniej więcej z tą samą szybkością. Dzięki temu unikamy sytuacji, że jedno urządzenie jest naładowane w 100%, a drugie w zaledwie kilku procentach, co zdarza się w przypadku innych powerbanków.

W domu Puro Dual iPower można używać jako wygodnej stacji dokującej dla Apple Watcha, a w poza domem/w podróży – jako powerbanka (4000 mAh), którym naładujemy jednocześnie nasz zegarek oraz iPhone’a.

I to naładujemy bardzo szybko – dzięki unikalnej technologii szybkiego ładowania PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY”, zostawiającej w tyle typowe ładowarki do urządzeń mobilnych, w bardzo krótkim czasie da zastrzyk energii podłączonemu urządzeniu. Dzięki zastosowaniu PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) lub od 0 do 65% (2,4A) – typowa ładowarka o natężeniu 1A zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię zaledwie w około 12%.

Puro Dual iPower posiada niewielki schowek na ładowarkę magnetyczną do Apple Watcha, którą podłącza się do odpowiedniego portu znajdującego się wewnątrz schowka. Po zdjęciu górnej pokrywy, we wnętrzu znajdziemy system przechowywania przewodu, który potrafi pomieścić do 2 m kabla.

Elegancka budowa, kompaktowa konstrukcja, zaokrąglone brzegi oraz śnieżnobiały kolor czynią z Dual iPower niewielkie działo sztuki, które możemy mieć zawsze pod ręką.

Puro Dual iPower kupisz dzisiaj (i tylko dzisiaj!) w ThinkStore za jedyne 129 zł (regularna cena to 169 zł).

Udanych zakupów!

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: