“iPhone 9” z pojedynczą kamerą, Face ID, nieco grubszymi ramkami niż iPhone X – wyciekają nowe rendery

Tomek Czech   19 lipca 2018

Strona SvetApple opublikowała dzisiaj rendery etui do nowego iPhone’a, które miała otrzymać od jednego z chińskich producentów case’ów do smartfonów. Twierdzi on, że etui przeznaczone jest dla “iPhone’a 9”, czyli najprawdopodobniej modelu 6,1″, który ma być jednym z trzech nowych iPhone’ów, które Apple zaprezentuje jesienią.

berrolia

iPhone 9 – pojedyncza kamera

Widoczny w etui telefon to render przygotowany na podstawie informacji, jakie o tym modelu uzyskał producent. Potwierdzałoby to informacje podawane wcześniej przez Ming-Chi Kuo, że iPhone z ekranem 6,1″ będzie wyposażony w pojedynczą tylną kamerę.

Jednak inaczej niż w przypadku dotychczasowych iPhone’ów z pojedynczą kamerą, w nowym modelu lampa błyskowa i mikrofon mają być umieszczone pod obiektywem, a nie obok niego.

iPhone 9 z Face ID

Z przodu widzimy wycięcie na kamerę TrueDepth , co z kolei potwierdzałoby, że iPhone 6,1″ będzie wyposażony w system rozpoznawania twarzy Face ID.

Grubsze ramki

Rami wokół ekranu wydają się nieco grubsze, niż w iPhonie X. Tutaj nie ma niespodzianki – technologia LCD nie pozwala na zastosowanie tak cienkich ramek jak OLED. Ale i tak nowy iPhone 6,1″ ma posiadać cieńsze ramki wokół ekranu niż inne smartfony z wyświetlaczami LCD, dzięki zastosowaniu technologii 0,3t LED.

iPhone 9 w kolorze różowego złota? 

Obok przezroczystego etui, producent przygotował też case w kolorze rose gold sugerując, że nowy iPhone będzie dostępny między innymi właśnie w takim kolorze. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że Apple przygotowuje wiele opcji kolorystycznych tego modelu, łącznie z niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

Wszystko, co wiemy o nowym iPhonie z ekranem LCD 6,1″.

HIT TYGODNIA: Etui z limitowanej edycji SPIGEN CLASSIC dla iPhone’a X: model ONE lub C1

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: SvetApple

MacBooki i iPady ze zniżką nawet 11%. Do tego akcesoria w prezencie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: