Apple udostępnia iOS 12 beta 7 i usuwa grupowy FaceTime (aktualizacja)

Łukasz Bernaczyk   13 sierpnia 2018

Aktualizacja: Apple wycofało tę betę po raportach pierwszych użytkowników, że działa ona bardzo wolno. Prawdopodobnie wkradł się do niej jakiś poważny błąd. Damy znać, jak tylko beta 7 pojawi się z powrotem.

***

Apple nie próżnuje i w tydzień po udostępnieniu ostatniej wersji beta iOS 12, raczy deweloperów kolejną, siódmą już betą nadchodzącego systemu.

W redakcji instalka już leci po łączach, więc o zmianach poinformujemy Was wkrótce, ale dotarła do nas pierwsza nieprzyjemna informacja o nowości w iOS 12 beta 7.

berrolia

Okazuje się, że w najnowszej becie usunięto grupowy FaceTime. Mało tego – wieloosobowy FaceTime zniknął także z najnowszej bety macOS Mojave.

Apple poinformowało, że FaceTime powróci do systemów iOS 12 i macOS Mojave w postaci uaktualnienia systemowego “poźniej tej jesieni”.

W siódmej becie iOS 12 pojawił się nowy ekran powitalny w aplikacji Wiadomości, zmieniona też została ikona aplikacji Miarka.

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: