“iPhone X Plus” vs. Galaxy Note 9 – porównanie wielkości urządzenia

Tomek Czech   13 sierpnia 2018

W zeszłym tygodniu Samsung zaprezentował Galaxy Note 9 z ekranem o przekątnej 6,4 cala. Pod względem rozmiaru jego bezpośrednim konkurentem będzie zapewne “iPhone X Plus”, który według wielu doniesień będzie miał 6,5-calowy wyświetlacz.

Dzięki pozbyciu się górnej i dolnej ramki i zastosowaniu notcha, nowy iPhone będzie najprawdopodobniej minimalnie mniejszy od flagowca Samsunga, mimo, że będzie posiadał większy ekran.

berrolia

iPhone X Plus (2018) vs. Galaxy Note 9

Banjamin Geskin stworzył render porównujący wielkość obydwu urządzeń. Jeśli “iPhone X Plus” będzie posiadał identyczny dizajn jak iPhone X i rzeczywiście będzie wyposażony w wyświetlacz 6,5″, to w zestawieniu z Note 9 będzie wyglądał dokładnie tak, jak przedstawia to poniższa grafika.

A porównanie rozmiaru Galaxy Note 9 z iPhonem X wygląda następująco:

Premiera trzech nowych modeli iPhone’a jest spodziewana we wrześniu (z dużym prawdopodobieństwem odbędzie się 12 września).

MacBooki i iPady ze zniżką nawet 11%. Do tego akcesoria w prezencie!

Źródło
Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: