KONKURS: odgadnij nazwy nowych iPhone’ów i wygraj fantastyczną nagrodę ufundowaną przez ThinkStore

Tomek Czech   4 września 2018

Dokładnie za tydzień odbędzie się konferencja, na której Apple zaprezentuje nowe iPhone’y. W tym roku jedną z największych zagadek przed premierą nowych modeli jest ich nazwa. Co prawda kilka dni temu 9to5mac dotarło do informacji, że dwa modele OLED będą się nazywać iPhone XS, ale – po pierwsze, nie jest to informacja w 100% pewna, po drugie, wciąż nie znamy nazwy trzeciego modelu z ekranem LCD.

Zresztą…. czy jesteśmy absolutnie pewni, że zobaczymy tylko trzy nowe modele?

berrolia

Nawet jeśli informacje 9to5mac się sprawdzą, czy na pewno obydwa iPhone’y z wyświetlaczem OLED będą się nazywały “XS”, czy może model z ekranem 6,5″ będzie się nazywał “iPhone XS Plus”?

Redaktorzy 9to5mac dotarli do oficjalnej grafiki przedstawiającej dwa nowe iPhone’y. Najprawdopodobniej była ona podpisana “iPhone XS”. Ale co, jeśli to tylko nazwa robocza?

Google podaje, że szukając informacji o tegorocznych iPhone’ach, najczęściej wpisujemy do wyszukiwarki frazy “iPhone 2018” i “nowy iPhone”.

Zaraz potem jest “iPhone 9”. Ale czy po zastosowaniu cyfry rzymskiej, Apple wróci do cyfr arabskich? Zwłaszcza, że model LCD 6,1″, który określany jest jako “iPhone 9”, ma mieć dizajn iPhone’a X.

Może po prostu “iPhone”?

“New iPhone”?

“iPhone Pro”?

“iPhone XI”?

“iPhone Y”?

“iPhone Edition”

“iPhone Grand Canyon”? “iPhone Yellowstone”?

A może w Cupertino postradają zmysły i zmieniają kultową nazwę swojego smartfona na “Apple Phone”?

No i co z iPhonem SE 2? Szanse, że 12 września Apple zaprezentuje nową wersję najtańszego iPhone’a są moim zdaniem równe zeru, ale kto wie, może odświeżą po prostu ten model i nazwą go inaczej niż obecny…?

A jeśli chcesz wygrać w naszym konkursie, musisz podać prawidłowe nazwy WSZYSTKICH nowych iPhone’ów, które Apple zaprezentuje 12 września.

KONKURS

Mamy dla Was fantastyczną nagrodę – zestaw trzech akcesoriów ufundowanych przez ThinkStore:

inteligentna listwa zasilająca Koogeek z HomeKit

powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego iWalk Scorpion Air

• etui Spigen Classic C1 lub Spigen Classic One (do wyboru kolor etui i model iPhone’a – 7/8/X)

Zwycięży osoba, która jako pierwsza podeśle nam prawidłowe nazwy wszystkich nowych iPhone’ów, które Apple zaprezentuje 12 września (ze sceny podczas konferencji lub po prostu na swojej stronie internetowej tego dnia).

Nazwy podsyłajcie mailem na konkurs@thinkapple.pl. W polu tytuły wpiszcie “Konkurs – iPhone 2018”.

Jedna osoba może podesłać swoje propozycje dowolną ilość razy – przy rozstrzygnięciu konkursu po uwagę weźmiemy jednak tylko ostatnią z podesłanych propozycji.

Swoje zgłoszenia możecie przysyłać do poniedziałku, 11 września, do północy.

Jeśli nikt nie odgadnie prawidłowo nazw wszystkich nowych iPhone’ów, wygra osoba, która jako pierwsza podesłała prawidłowe nazwy największej ilości nowych modeli.

Wyniki ogłosimy do końca następnego tygodnia (najpóźniej w niedzielę, 16 września).

Powodzenia!

Twoja firma pod opieką ekspertów Apple - sprawdź!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: