Ruszyła przedsprzedaż iPhone’a XS i XS Max w Play i T-Mobile (cennik)

Tomek Czech   21 września 2018

Dzisiaj w Polsce ruszyła przedsprzedaż iPhone’a XS i XS Max oraz Apple Watch Series 4, które będą oficjalnie dostępne od następnego piątku, 28 września. Nowe telefony można zamawiać między innymi u autoryzowanych sprzedawców – iDream i Cortland.

Z przedsprzedażą wystartowali też polscy operatorzy – Play i T-Mobile.

berrolia

iPhone XS i XS Max – ceny w Play

W Play można rezerwować wszystkie modele nowych iPhone’ów – w wersji 64, 256 i 512 GB i we wszystkich opcjach kolorystycznych: srebrny, gwiezdna szarość i złoty.

Ceny są oczywiście bardzo zróżnicowane i zależą od wybranego modelu iPhone’a, wysokości abonamentu oraz długości trwania umowy.

Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj.

Można też kupić iPhone’a XS i XS Max bez abonamentu. Ceny są dokładnie takie same, jak oficjalne ceny nowych iPhone’ów w Polsce (po których sprzedaje Apple i autoryzowani sprzedawcy):

iPhone Xs:

  • 64 GB: 4979 zł
  • 256 GB: 5729 zł
  • 512 GB: 6719 zł

iPhone Xs Max:

  • 64 GB: 5479 zł
  • 256 GB: 6229 zł
  • 512 GB: 7219 zł

Play oferuje opcję 10 rat 0%.

iPhone XS i XS Max – ceny w T-Mobile

W T-Mobile można zamawiać wersje obydwu modeli we wszystkich wersjach kolorystycznych, z pamięcią 64 GB i 256 GB (brakuje opcji 512 GB).

Ceny zaczynają się od 1459 zł za iPhone’a XS 64 GB dla klientów indywidualnych (abonament na 36 miesięcy za 180 zł) oraz od 9 zł dla firm (przy abonamencie za 220 zł).

Opcji – cena abonamentu, długoś trwania umowy, przenoszenie numeru/nowy numer, itd. – jest oczywiście bardzo wiele, wszystkie sprawdzicie tutaj.

W tym momencie nie wiadomo, czy z przedsprzedażą ruszy Orange.

Przeczytaj też: eSIM w Orange Polska ma się pojawić jeszcze w tym roku. Pozwoli na korzystanie z dual SIM w iPhonie Xs, Xs Max i Xr

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: