Tryb ciemny, profile użytkowników, rozbudowany multitasking i wiele, wiele więcej – świetny koncept iOS 13 (wideo)

Łukasz Bernaczyk   5 października 2018

Od oficjalnej premiery iOS 12 minęły dopiero nieco ponad 2 tygodnie, a my już atakujemy Was przyszłoroczną edycją systemu operacyjnego na iPhone’y i iPady. Ale jest ku temu dobry powód – bardzo ciekawy koncept iOS 13.

berrolia

Jacob Rendina opublikował na YouTube własną wizję systemu iOS 13 i powiem szczerze, że gdyby tak wyglądał przyszłoroczny iOS, byłbym naprawdę zadowolony.

Film ukazuje m.in. koncepcję mocno rozbudowanego multitaskingu, tryb ciemny, profile użytkowników czy funkcję “always on display” dla iPhone’a. Wszystko przedstawione w ciekawy sposób i okraszone naprawdę fajną muzyką.

To, czym Apple zaskoczy nas w iOS 13 to jeszcze bardzo odległy temat, ale według krążących w internecie plotek, dużej zmianie ma ulec warstwa wizualna systemu. Przekonamy się na następnej WWDC, w czerwcu 2019 r.

Wymieniłem baterię w iPhonie nie wychodząc z domu - skorzystaj z darmowej usługi „door-to-door”!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: