Apple zaprasza na następną konferencję. Nowe MacBooki i iPady Pro na horyzoncie

Tomek Czech   18 października 2018

Apple rozesłało właśnie do mediów zaproszenia na swoją kolejną konferencję, która odbędzie się 30 października o godzinie 10:00 czasu lokalnego (15:00 w Polsce) w Brooklyn Academy of Music w Nowym Jorku.

Hasło widniejące na zaproszeniach to “There’s more in the making”.

berrolia

Konferencja Apple 30 października – transmisja na żywo

Prawdopodobnie, jak co roku, wydarzenie będzie transmitowane na apple.com oraz przez aplikację Events na Apple TV.

Być może, jak wrześniowa konferencja, będzie też można obejrzeć je na żywo na Twitterze.

Konferencja Apple 30 października – co zobaczymy?

Pewniakami są nowe modele iPada Pro (w nowych rozmiarach, z Face ID, portem USB-C, złączem Magnetic Connector i procesorem A12X – czytaj więcej) oraz co najmniej jeden nowy, “tańszy” MacBook, określany jako następca MacBooka Air.

Bardzo prawdopodobne jest też, że zobaczymy nowe modele 12-calowego MacBooka (o ile Apple nie ujednolici linii MacBooków i ów “tańszy” model nie okaże się po prostu wejściowym modelem MacBooka 12″).

Być może doczekamy się odświeżonych modeli Maca mini oraz iMaca.

Ciągle czekamy na zapowiedziane już w ubiegłym roku nowe etui do AirPodsów, które można ładować bezprzewodowo. Niestety, jego premiera może być powiązana z premierą ładowarki AirPower, z którą Apple ma najwyraźniej spore problemy, dlatego debiutu obydwu produktów możemy nie doczekać się przed końcem 2018 r.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: