Szybkie i pomysłowe ładowarki bezprzewodowe ZENS od dzisiaj dostępne w ThinkStore 

Dawid Olczak   18 października 2018

Niedawno polecałem Wam najlepsze moim zdaniem ładowarki bezprzewodowe do iPhone’a. Dziś chciałbym uzupełnić tę listę o produkty firmy ZENS – producenta wysokojakościowych ładowarek bezprzewodowych, które zaskoczą Was szybkością i świetną jakością wykonania.  

berrolia

O firmie ZENS 

Firma ZENS, której główna centrala mieści się w Holandii, nie tylko jako pierwsza w Europie zaczęła wspierać bezprzewodowy standard Qi w 2011 roku – ZENS stał się także pierwszym na rynku międzynarodowym producentem ładowarek bezprzewodowych z certyfikatem Qi.

ZENS posiada też innowacyjne rozwiązania biznesowe, które dają możliwość zintegrowania ładowania bezprzewodowego z meblami. Wiec jeśli w kawiarni, restauracji czy jakimkolwiek innym miejscu publicznym napotkasz wbudowaną ładowarkę bezprzewodową, jest wysoce prawdopodobne, że jest to produkt ZENS.

Watro podkreślić, że ZENS produkuje wyłącznie ładowarki bezprzewodowe. Daje nam to gwarancję, że producent jest w 100% skupiny na jednym produkcie i naprawdę zna się na tym, co robi.

Do ThinkStore trafiły właśnie pierwsze produkty ZENS – trzy szybkie ładowarki 10 W oraz jeden powerbank do Apple Watcha.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger 10W 

Jednym z najciekawszych produktów firmy ZENS jest ładowarka Dual Wireless Charger. Podwójna ładowarka bezprzewodowa, która dysponuje mocą 2 x 10 W, dzięki czemu możesz ładować z pełną szybkości aż dwa iPhony jednocześnie.

ZENS Dual Wireless Charger jest również energooszczędna. Gdy Twój telefon naładuje się w 100%, ładowarka się wyłączy. Oszczędzając energię, dbamy również o kondycję baterii naszego telefonu. 

Dual Wireless Charger została wykonana z aluminium i pokryta niezwykle przyjemną w dotyku powłoką antypoślizgową. Nie tylko jest bardzo praktyczna, ale też świetnie się prezentuje.

Zobacz w ThinkStore.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch 10W

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Apple Watch 10W, jak się pewnie zdążyliście domyśleć, posiada wszystkie funkcje ładowarki Dual Wireless Charger, ale jej funkcjonalność została powiększona o możliwość bezprzewodowego ładowania Apple Watcha. 

Moduł do ładowania Watcha posiada certyfikat MFI, więc nie musimy się martwić o bezpieczeństwo naszego zegarka. Ładowarką ZENS naładujemy Apple Watche wszystkich generacji – Series 0/1/2/3/4.

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger + Watch 10W to niezwykle przydatny produkt dla osób, które posiadają w mieszkaniu więcej niż jednego iPhone’a (lub innego smartfona ładowanego bezprzewodowo) oraz co najmniej jednego Apple Watcha.

Zobacz w ThinkStore.

ZENS Aluminium Single Wireless Charger 10W 

ZENS Aluminium Single Wireless jest pojedynczą ładowarką bezprzewodową, która – jak inne ładowarki ZENS – została wykonana z wysokogatunkowego aluminium i pokryta powłoką antypoślizgową. Cieszy również fakt, że produkt jest niezwykle cienki – grubość konstrukcji nie przekracza 6 mm.

Single Wireless oferuje moc do 10 W, czyli zapewnia szybkie ładowanie iPhone’a 8/8 Plus/X/XS/XS Max/XR z maksymalną mocą, z jaką Apple pozwala ładować swoje smartfony, czyli 7,5 W.

ZENS Aluminium Single Wireless jest bardzo fajnym akcesorium uzupełniającym wyżej opisane przeze mnie produkty. Możemy ją umieścić w kilku miejscach naszego mieszkania czy biura, aby mieć ładowanie bezprzewodowe zawsze pod ręką. 

Zobacz w ThinkStore. 

ZENS Apple Watch Powerbank (1300 mAh)

Na sam koniec postanowiłem opisać produkt, który mi osobiści bardzo się podoba – niezwykle kompaktową ładowarkę bezprzewodową do Apple Watcha z wbudowanym powerbankiem.

ZENS Apple Watch posiada wbudowaną baterię o pojemności aż 1300 mAh, dzięki czemu możemy naładować nasz zegarek trzykrotnie. Oczywiście wspiera wszystkie generacje Apple Watcha.

Ogromnym plusem opisywanej przeze mnie ładowarki jest jej niezwykle kompaktowy rozmiar (4,0 x 4,0 x 3,15 cm), dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych problemów, aby schować ją w torebce, kieszeni czy jakimkolwiek innym miejscu. 

ZENS Apple Watch Powerbank to nie tylko świetna propozycja dla osób, które dużo podróżują. Ładowarka nada się także do biura czy naszego mieszkania.  

Zobacz w ThinkStore.  

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

BLACK FRIDAY na Amazon.pl – lista najlepszych promocji!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: