iPad Pro (2018) na nowych renderach – oby tak wyglądał w rzeczywistości!

Łukasz Bernaczyk   23 października 2018

Kolejna konferencja produktowa Apple już przyszły wtorek (30.10.2018), a na niej najprawdopodobniej nowe iPady Pro i MacBooki. Zobaczcie, jak może wyglądać nowy tablet od Apple.

berrolia

iPad Pro 2018

Wizualizacje przyszłego iPada Pro przygotował węgierski projektant Victor Kádár. Mam nadzieję, że jego wizja się spełni, bo jest naprawdę bardzo ciekawa.

O nadchodzącym tablecie Apple wiemy już całkiem sporo. Ma otrzymać port USB-C w miejsce wejścia Lightning, a w raz z nim możliwość przesyłania na wyświetlacz zewnętrzny obrazu jakości 4K ze wsparciem HDR.

Nowe iPady Pro maja być wyposażone w złącze Magnetic Connector, procesor A12X, posiadać wsparcie dla Apple Pencil 2, a Face ID ma działać również w trybie poziomym.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: