Odnowione iPhone’y z dwuletnią gwarancją, tańsze o 500-700 zł, będą dostępne w Polsce

Tomek Czech   23 października 2018

Apple nie sprzedaje w Polsce odnowionych iPhone’ów (obecnie w ofercie są tylko iPady), ale już niedługo takie modele będą u nas dostępne za sprawą CK Mediator – firma ma wprowadzić na polski rynek Phone’y odnowione przez francuską firmę Remade.

berrolia

Odnowione iPhone’y w Polsce

Telefony odnowione przez Remade są w 100% sprawne, wyposażone w pełny zestaw akcesoriów i objęte dwuletnią gwarancją dystrybutora (CK Mediator obiecuje naprawę w maksymalnie trzy dni lub wymianę na nowe urządzenie).

Maja być dostępne również w niestandardowych kolorach obudowy, takich jak: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony.

Odnowione iPhone’y są dokładnie testowane i odnawiane. W każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji, czyli uzupełnieniu mikroubytków, a do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOS.

W każdym telefonie poddanym procesowi odnawiania sprawdza się poprawność funkcjonowania ponad trzydziestu elementów, w tym: głośników, kamer, mikrofonów, przycisków, ekranu, złącza ładowania i komunikacji, czujników zbliżeniowych, barometru, żyroskopu czy czytnika kart SIM.

Odnowione iPhone’y – ceny

Ceny sprzedawanych w Polsce iPhone’ów odnowionych przez Remade będą wyglądać następująco:

W porównaniu z oficjalnymi cenami na apple.com/pl czy u autoryzowanych dystrybutorów są tańsze o około 500 – 700 zł.

Damy Wam znać, jak tylko odnowione iPhone’y pojawią się w sprzedaży.

Remade

Remade to firma założona w 2001 roku, nazywana jest “gigantem refurbishu”. Posiada supernowoczesny ośrodek badawczy i zatrudnia ponad 450 specjalistów.

Przeczytaj teżCzysta przyjemność używania, czyli dlaczego zostaję z iPhonem XS Max

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: