DigiTimes: Premiera AirPower “w późniejszym okresie 2019”

Tomek Czech   22 stycznia 2019

Strona ChargerLAB podawała niedawno, że Apple rozpoczęło produkcję maty ładującej AirPower. Dzisiaj DigiTimes potwierdza, że AirPower pojawi się w końcu na rynku, ale być może nie tak szybko – tajwański serwis podaje, że ładowarka ma trafić do sprzedaży “later in 2019”. Takie sformułowanie nie musi oznaczać premiery AirPower w grudniu, może oznaczać jej debiut nawet jeszcze w pierwszej połowie roku, ale z pewnością wyklucza premierę w ciągu najbliższych tygodni.

berrolia

DigiTimes opiera swoje prognozy na informacjach od dostawców części do AirPower, u których Apple złożyło duże zamówienia, m.in na mostek prostowniczy GPP (glass passivated package). Jedną z tych firm jest Lite-On Semiconductor, długoletni partner Apple, który spodziewa znacznego wzrostu zamówień na mostki GPP w późniejszym okresie roku.

To kolejny dowód, że premiera maty ładującej z Cupertino zbliża się dużymi krokami. Informacje o AirPower pojawiły się w zeszłym roku w instrukcji obsługi nowych iPhone’ów, w ubiegłym tygodniu w opisie nowych modeli Smart Battery Case (które mają by kompatybilne z AirPower), a kilka dni temu na stronie Apple wśród informacji o odnowionym Apple Watch Series 3 (który również będzie kompatybilny z AirPower).

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: