Koncept iPhone’a XI – trzy kamery, mniejszy notch (wideo)

Łukasz Bernaczyk   21 stycznia 2019

W sieci pojawił się wczoraj nowy koncept tegorocznego iPhone’a. Autor bazował na danych upublicznionych przez znanego leakera Steve’a Hemmerstoffera, które z kolei pochodziły ponoć ze schematów CAD pozyskanych od podwykonawców Apple. Mamy więc mniejsze wcięcie w ekranie i trzy kamery. Jak to wygląda? Sami oceńcie.

berrolia

iPhone XI (2019) koncept – mniejszy notch, ale te kamery…

Koncept został przygotowany przez użytkownika Concept Creator i upubliczniony w postaci dwuminutowego filmu na Youtube.

Przedstawiony model iPhone’a to przede wszystkim mniejsze wcięcie w ekranie, które wygląda naprawdę fajnie, oraz zespół trzech kamer z tyłu telefonu.

Wygląd tej drugiej nowości niekoniecznie przypadł mi do gustu.

Łatwo jednak zauważyć, że wszystkie trzy kamery mają znacznie większe obiektywy, niż miało to miejsce dotychczas. Większe obiektywy oznaczają większą ilość zbieranego światła, a to z kolei przekłada się na jaśniejsze zdjęcia, z większą ilością detali, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. To akurat bardzo duży atut.

Premiera trzech nowych modeli iPhone’a spodziewa jest we wrześniu.

Źródło

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: