Chcesz, żeby cały świat zobaczył Twoje zdjęcie zrobione iPhonem? Zgłoś je do konkursu zorganizowanego przez Apple

Łukasz Bernaczyk   24 stycznia 2019

Fot. Erdem Summak

Apple ogłosiło konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcia wykonane iPhonem. Uczestnikiem może być każdy (powyżej 18 roku życia). Fotografie można zgłaszać do 7 lutego.

berrolia

Shot on iPhone Challenge – warunki konkursu

Aby przystąpić do konkursu, wystarczy zrobić zdjęcie dowolnym iPhonem, a następnie opublikować je na Twitterze lub Instargramie z hashtagiem #ShotOniPhone. Oczywiście można też w ten sposób zgłosić wcześniej zrobione zdjęcie. W opisie należy podać model iPhone’a, którym została wykonana fotografia.

Jeśli nie korzystacie z żadnej z tych dwóch sieci społecznościowych, zdjęcie (w najwyższej możliwej rozdzielczości) możecie też wysłać na maila shotoniphone@apple.com. Nazwa fotografii musi być zapisana w następującym formacie: imie_nazwisko_modeliphone’a.

Fot. Mandy Blake

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, a zdjęcia można zgłaszać do 07.02.2019 roku.

Fotografie mogą być edytowane w aplikacji Zdjęcia lub jakimkolwiek innym programie.

Jury, zwycięzcy i nagroda

Po 7 lutego komisja konkursu, składająca się z 11 osób, wybierze 10 najlepszych zdjęć. W komisji zasiądzie między innymi Phil Schiller, wiceprezes Apple do spraw marketingu oraz wielu znanych fotografów, w tym Pete Souza, oficjalny fotograf Białego Domu i prezydenta Barack’a Obamy.

W ramach nagrody, 10 wybranych zdjęć zostanie zaprezentowanych na stronie Apple.com, sklepach Apple Store oraz na profilach Apple w mediach społecznościowych, m.in. Instagram czy Twitter. Dodatkowo. zwycięskie zdjęcia będzie można podziwiać w formie billboardów w wybranych miastach świata.

Wyniki zostaną ogłoszone 26 lutego.

Fot. Mariko Klug

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: