iPhone XI (2019) – kolejny koncept, ale tym razem jest o niebo lepiej! (wideo)

Łukasz Bernaczyk   24 stycznia 2019

Mamy kolejny koncept tegorocznego iPhone’a XI. Tu również jest mniejszy notch i potrójna kamera, ale wygląd jest o niebo lepszy. Jest też pare innych nowości.

berrolia

iPhone XI (2019) – nowy dizajn, Touch ID w ekranie, USB-C, potrójna kamera, mniejszy notch

Całkiem niedawno pokazywaliśmy Wam koncept iPhone’a XI, który – delikatnie mówiąc – szału nie robił.

Tym razem autorem renderów z iPhonem 11 w roli główne jest ConceptsiPhone. Jak twierdzi autor, on również opierał się na informacjach krążących w sieci na temat tegorocznego telefonu od Apple.

Widocznie były to inne informacje, niż w poprzednim przypadku, gdyż wizualizowane modele bardzo się różnią. Moim zdaniem na dużą korzyść tego przedstawionego poniżej.

Wygląd i cechy

Po pierwsze, przedstawiony niżej model iPhone’a XI stylistycznie ewidentnie wzorowany jest na iPhoneie 5 czy nowych iPadach Pro. Mamy zatem ścięte, aluminiowe krawędzie  i pionowy przełącznik wyciszenia.

Po drugie, jest mniejsze wcięcie w ekranie, co wygląda naprawdę dobrze.

Po trzecie, z tyłu mamy zespół trzech kamer, lampy i mikrofonu. Wszystko w jednej wybijającej się bryle, która, mimo, że jeszcze większa niż w poprzednim koncepcie, moim zdaniem w wertykalnym układzie i z aluminiową ramką wygląda bardziej estetycznie. Autora trochę poniosło z rozdzielczością aparatów (48 MP). No, chyba, że jest to suma wszystkich trzech kamer.

Do tego dochodzi czytnik linii papilarnych Touch ID w ekranie oraz port USB-C. Zresztą zobaczcie sami…

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: