iPhone 11 może mieć nieco inną obudowę niż poprzednie modele – raport

Tomek Czech   11 lutego 2019

Strona MySmartPrice, która podała dzisiaj informację o nowym modelu AirPodsów, wspomina też o jednej nowości dotyczącej iPhone’a 11 – jego obudowa miałby zostać wykonana z nieco innego niż dotychczas materiału, co zapewniłoby pewniejszy chwyt i lepszą odporność na zarysowania.

berrolia

iPhone 11 – obudowa z matowego szkła?

Chodzi o polerowane, matowe szkło, podobne do tego, z którego wykonana jest większa część tylnej obudowy Google Pixel 3.

Jednak o ile takie szkło jest przyjemne w dotyku i rzeczywiście zapewnia pewniejszy chwyt, niekoniecznie musi być bardziej odporne na zarysowania. Może być wręcz odwrotnie – użytkownicy Pixel 3 skarżyli się na szybko rysujące się plecki, Marques Brownlee w swojej recenzji wspominał, że na obudowie pojawiły się drobne rysy już po kilku minutach od wyjęcia z pudełka.

iPhone 11 – innej wielkości notch, USB-C i potrójna kamera?

Wielokrotnie słyszeliśmy, że tegoroczne iPhone’y mogą mieć mniejszy notch niż modele z 2018 r. Według informatorów Droid Shout, może to dotyczyć jedynie następcy iPhone’a XR – twierdzą oni, że Apple testuje prototypy tego modelu zarówno z mniejszym, jak i większym wycięciem w ekranie.

Twierdzą też, że jest duże prawdopodobieństwo, że następca XR będzie dostępny w nowym, zielonym kolorze. Zniknąć ma jedna z obecnych wersji kolorystycznych.

Informatorzy potwierdzają również, że następca iPhone’a XS Max będzie wyposażony w potrójną tylną kamerę, i że Apple rozważa możliwość zastosowania w tegorocznych iPhone’ach portu USB-C.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: