29 marca do sprzedaży mogą trafić AirPods 2, AirPower i nowe iPady – raport

Tomek Czech   12 lutego 2019

Nowe produkty Apple, w tym AirPods 2, AirPower oraz iPad mini 5 i nowa wersja budżetowego modelu 9,7” trafią do sprzedaży 29 marca – twierdzi grecka strona iPhonehellas,  powołuje się na źródła w łańcuchu dostaw firmy z Cupertino.

berrolia

Redaktorzy iPhonehellas twierdzą też, że konfernacja, na której będą zaprezentowane nowe sprzety odbędzie się „w drugiej połowie marca”, a przedsprzedaż ruszy 22 marca.

Grecka strona nigdy dotąd nie podawała informacji o przyszłych planach Apple, więc trudno ocenić wiarygodność najnowszych doniesień. Z pewnością, jak zawsze w podobnych przypadkach, powinniśmy podchodzić do nich z dystansem.

W każdym razie w ostatnim czasie wielokrotnie słyszeliśmy, że wiosną Apple wprowadzi na rynek kilka nowych sprzętów, więc coś jest z pewnością na rzeczy.

Sprawdź wszystko, co wiemy o:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: