Gwiazdy Hollywood na konferencji 25 marca – Apple zaprezentuje swój serwis wideo, konkurencję dla „Netflixa”

Tomek Czech   14 lutego 2019

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jest juz niemal pewne, że najbliższa konferencja Apple odbędzie się 25 marca. Bloomberg podaje, że Apple zaprosiło na nią wiele gwiazd Hollywood, bo zamierza zaprezentować wtedy serwis wideo z własnymi produkcjami.

berrolia

Według Bloomberga, wśród zaproszonych są m.in. Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner oraz reżyser JJ Abrams.

VOD od Apple będzie działał podobnie jak Netflix czy Amazon Video – za miesięczną opłatą będziemy mieli nielimitowany dostęp do całej bazy filmów i seriali, w tym przede wszystkim produkcji stworzonych na zlecenie firmy z Cupertino, niedostępnych nigdzie indziej.

Serwis ma zostać uruchomiony jeszcze przed wakacjami, na początku prawdopodobnie jedynie w Stanach Zjednoczonych. Ma być zintegrowany z aplikacją TV, która jest dostępna na iPhone’a, iPada i Apple TV w 10 krajach.

The Information podawał w styczniu, że w następnych miesiącach po starcie serwis ma trafić do kolejnych krajów, w sumie do ponad 100.

Na konferencji 25 marca Apple ma też zaprezentować nowy subskrypcyjny serwis informacyjny, który zostanie uruchomiony wiosną wraz z udostępnieniem aktualizacji iOS 12.2 (czytaj więcej).

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: