iOS 13: ponad 40 nowych funkcji, w tym tryb ciemny, PiP, konta użytkowników, split view czy nowa odsłona Siri – zobacz najnowszy koncept (wideo)

Łukasz Bernaczyk   14 lutego 2019

Jak już mogliście dowiedzieć się z naszych wcześniejszych artykułów, system operacyjny iOS 13 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany 3 czerwca, podczas WWDC 2019.

berrolia

iOS 13 – co nowego?

Czasu zostało więc jeszcze trochę, ale cały świat technologiczny zastanawia się, co nowego zobaczymy w najnowszej, trzynastej już odsłonie systemu iOS. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówią o dużych zmianach w wyglądzie systemu. Wiemy, że ma się pojawić długo wyczekiwany dark mode (sprawdź inne nowości).

W sieci coaz częściej możemy znaleźć nowe wizje tego, jak będzie wyglądał iOS 13, choć Apple oczywiście nie udziela na ten temat żadnych oficjalnych informacji.

Na kanale ConceptsiPhone opublikowano ponad dwuminutowe wideo, na którym przedstawiono bardzo rozbudowany koncept nadchodzącego systemu operacyjnego dla iPhone’ów i iPadów, przedstawiający ponad 40 nowych funkcji.

Jest sporo nowości, z których choć część z chęcią zobaczyłbym w oficjalnym wydaniu iOS 13, w tym między innymi: dark mode, tryb always-on display, konta użytkowników czy nowy interfejs aplikacji Kamera.

Zresztą zobaczcie sami.

Zobacz inny ciekawy koncept iOS 13, przygotowany przez AppleiDesigner.

Mac od ręki i w super cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: