Dokładna data premiery iOS 13, macOS 10.15 i nowych wersji pozostałych systemów ujawniona

Łukasz Bernaczyk   12 lutego 2019

Worldwide Developers Conference (WWDC) to coroczna konferencja organizowana przez Apple. Z założenia przeznaczona jest dla programistów piszących aplikacje na platformy z Cupertino, choć ze względów na premierowe pokazy nowych systemów operacyjnych Apple, konferencję śledzi cały świat technologiczny. Właśnie poznaliśmy datę tegorocznej edycji WWDC, a w związku z tym datę premiery iOS 13 i nowych wersji pozostałych OSów.

berrolia

WWDC 2019

Informacje o dacie WWDC 2019 podało dzisiaj MacRumors. Tegoroczna Worldwide Developers Conference odbędzie się w dniach 3-7 czerwca w McEnery Convention Center, w kalifornijskim mieście San Jose.

Dziennikarze MacRumors potwierdzili tą datę znajdując zapis o konferencji w kalendarzu wydarzeń kulturalnych miasta San Jose.

Okres od 3 do 7 czerwca dla tegorocznej WWDC pasuje również do dat poprzednich edycji konferencji, która na przykład w roku 2017 odbywała się w dniach 5 -7 czerwca, a w roku 2018 w dniach 4 – 8 czerwca.

Premiera iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 i tvOS 13

Na WWDC 2019 spodziewamy się kilku premier. Chyba najbardziej wyczekujemy debiutu iOS 13 z dark mode (sprawdź pozostałe nowości, których spodziewamy się w iOS 13). Oczywiście zobaczymy również po raz pierwszy system macOS 10.15, watchOS 6 oraz tvOS 13.

Kiedy dokładnie?

Apple prezentuje zawsze nowe systemy już pierwsego dnia rano, na sesji otwierającej WWDC. Zatem możemy być prawie w 100% pewni, że premiera iOS 13 i pozostałych OSów odbędzie się 3 czerwca.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Źródło
Grafika

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: