Raport: AirPods 2 z bardzo szybkim ładowaniem bezprzewodowym, „dark mode” dopiero w iOS 13.1

Łukasz Bernaczyk   5 marca 2019

Druga generacja bezprzewodowych słuchawek AirPods od Apple to w ostatnim czasie jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów giganta z Cupetino. W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone informacje na temat tego produktu.

berrolia

Air Pods 2

Nowe szczegóły na temat AirPods 2 podał na Twitterze Max Wienbach, zajmujący się przeciekami o nowych produktach z branży telefonii komórkowej.

Według niego, druga generacja AirPods otrzyma etui z bardzo szybkim, bezprzewodowym ładowaniem, które od 0 do 100% ma zająć zaledwie 15 minut.

Przez obecność cewki indukcyjnej, nowe etui do słuchawek ma być jednak nieco większe i cięższe.

Max w swojej wypowiedzi wspomina również o wyglądzie AirPods 2, które mają być wykonane z materiału podobnego do tego użytego w Apple Pencil 2. Będą więc nieco bardziej matowe niż obecna generacja.

Dark Mode w iOS 13.1?

Weinbach twierdzi też, że Apple może nie zdążyć z implemantacją trybu ciemnego już na premierę iOS 13 i długo wyczekiwany dark mode może się pojawić dopiero w pierwszej większej aktualizacji nowego systemu, czyli w wersji 13.1.

Pamiętajmy jednak, że są to niepotwierdzone informacje od autora, który wprawdzie ma na koncie przecieki, które się potwierdziły, jednak dotyczyły one telefonów z Androidem. Platformą iOS Wienbach zajmuje się stosunkowo od niedawna.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: