Wszystkie akcesoria inteligentnego domu od Netatmo 15% taniej! (tylko do końca marca)

Tomek Czech   18 marca 2019

Jak wiecie, tematem inteligentnego domu zajmujemy się od dawna. W tym czasie wielokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że gdyby Apple produkowało akcesoria smart home, byłyby one mniej więcej takie, jak urządzenia Netatmo. Bo sprzęt Netatmo jest świetnie zaprojektowany i dopracowany pod każdym względem – zarówno wykonania, jak i oprogramowania. Najczęściej oferuje też znacznie więcej możliwości niż konkurencyjne rozwiązania. Dlatego wśród znawców tematu jest uważany za klasę premium.

Dzięki promocji, która właśnie ruszyła na salonydenon.pl, możecie kupić wszystkie akcesoria Netatmo o 15% taniej.

berrolia

Netatmo

Natatmo to bez wątpienia jeden z liderów rynku inteligentnego domu. Przez fanów Apple jest ceniony nie tylko za świetną jakość produktów, niezawodność i poszanowanie prywatności, ale też znany z tego, że wiele jego akcesoriów ma wsparcie dla HomeKit (Netatmo, jako pierwsza firma na świecie, zaprezentowała niedawno wideodzwonek zgodny z HomeKit).

Ale jeśli ktoś korzysta z innych urządzeń niż Apple, też nie będzie miał najmniejszych problemów – produkty Netatmo są wieloplatformowe, wygodnie obsługuje je się zarówno z iOS, jak i z Androida. Wiele z nich posiada również wsparcie Google Assistant oraz IFFTT.

Promocja – wszystkie produkty Netatmo taniej o 15%

Żeby skorzystać z promocji:

1. Wejdź na salonydenon.pl – wszystkie dostępne tam produkty Netatmo znajdziesz pod tym linkiem.

2. Wybierz interesujacy Cię produkt lub kilka produktów.

3. W koszyku wprowadź kod rabatowy: NETATMO15

Podpowiadamy, na jakie akcesoria warto zwrócić szczególną uwagę.

Netatmo Welcome

Najbardziej wszechstronna na rynku inteligentna kamera do monitoringu domowego z systemem rozpoznawania twarzy i rewelacyjnym, niezwykle funkcjonalnym czujnikiem obecności. Posiada wsparcie dla HomeKit. (Przeczytaj naszą recenzję).

Dowiedz się więcej i kup 15% taniej.

Netatmo Weather Station

Inteligentna stacja pogodowa wyposażona w czujniki jakości powietrza. Mierzy stężenie CO2, temperaturę, poziom hałasu i wilgotności w domu. Podpowie Ci, kiedy kiedy jest najlepszy moment na przewietrzenie mieszkania czy podejmowanie aktywności poza domem. Może być też wykorzystywana na zewnątrz.

Dodatkowo można dokupić wiatromierz oraz deszczomierz, które będą monitorowały warunki pogodowe na zewnątrz (np. w Twoim ogrodzie).

Dowiedz się więcej i kup 15% taniej.

Netatmo Smoke Alarm

Inteligentny czujnik dymu ze wsparciem dla HomeKit, który w razie pożaru włącza alarm i wysyła powiadomienia na nasz smartfon i telefony członków naszej rodziny (jeśli znajdujemy się poza domem). Posiada wsparcie dla HomeKit.

Dowiedz się więcej i kup 15% taniej.

Netatmo Presence

Uznawana za najlepszą na rynku inteligentną kamerę do monitoringu zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu przełomowego algorytmu zdolnego do zaawansowanego uczenia się, Presence wykrywa obecność i raportuje pojawienie się osób, samochodów i zwierząt na zewnątrz, wokół domu. Wpiera HomeKit.

Dowiedz się więcej i kup 15% taniej.

Termostat i głowice termostatyczne Valve

Sezon grzewczy już co prawda niemal za nami, ale jeśli chcesz skorzystać z okazji i wyposażyć dom w inteligentne urządzenia przed następną zimą, zwróć uwagę na termostat oraz głowice Valve – bez wątpienia jedne z najlepszych na rynku.

Wszystkie produkty Netatmo objęte promocją znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, kod rabatowy to: NETATMO15.

Promocja trwa do końca marca. 

***

Artykuł powstał przy współpracy z siecią salonów Denon Store.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: