Apple prezentuje własny serwis wideo – Apple TV+. Premiera jesienią, także w Polsce

Łukasz Bernaczyk   25 marca 2019

Oprócz Apple Card, Apple News+ i Apple Arcade, firma z Cupertino zaprezentowała subskrypcyjny serwis video z autorskimi filmami, serialami i programami telewizyjnymi wyprodukowane przy udziale gwiazd Hollywood, takimi jak Oprah Winfrey, Steven Spielberg, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan czy Jon M. Chu.

berrolia

Na scenie Steve Jobs Theater wystąpił kolejno szereg gwiazd promując nowe programy i seriale Apple, w których występują lub je reżyserują.

Pierwszym występującym okazał się Steven Spielberg, który opowiadał o swoim nowym serialu, który będzie dostępny w Apple TV+ pod tytułem „Amazing Stories”

Następnie na scenie zobaczyliśmy Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Steve’a Carell, którzy poprowadzą program „The Morning Show”.

Kolejnymi gwiazdami promującymi swój nowy serial „See”, wyprodukowany przez Apple, byli Jason Momoa, znany z “Gry o tron” czy Aquamana i  Alfre Woodard występująca między innymi w serialu “Gotham”.

Na scenie zobaczyliśmy także Wielkiego Ptaka z Ulicy Sezamkowej, który wystąpi w serii programów dla dzieci.

Komik Kumail Nanjiani znany między innymi z Doliny Krzemowej wystąpi w serii „Little America”

Kolejne gwiazdy to kolejne wielkie nazwiska. Widzów przywitali także J.J Abrams i Sara Bareills, którzy wyprodukowali dla Apple serial komedio-dramatyczny „Little Voices”

Ogromny aplauz otrzymała Oprah Winfrey, która wspólnie z Apple tworzy dwa programy dokumentalne. Jeden z nich będzie zajmował się tematem molestowania seksualnego w pracy i będzie nosił tytuł „Toxic Labor”

To tylko niektóre z oryginalnych treści Apple w ramach usługi Apple TV+.

Nowa aplikacja Apple TV

Apple TV+ dostępne będzie przez nową aplikację Apple TV na zasadach subskrypcji miesięcznej. Wszystkie treści będą możliwe do pobrania i oglądania offline. Usługa zadebiutuje jesienią tego roku w ponad 100 krajach, również w Polsce.

Nie poznaliśmy ceny miesięcznej subskrypcji tej usługi (Apple ujawni to jesienią).

Więcej z dzisiejszej konferencji: 

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: