eSIM na Apple Watchu LTE już dostępny w Orange, ale jeszcze nie dla wszystkich. Oficjalna premiera spodziewana już niedługo

Tomek Czech   26 marca 2019

Od wczoraj w sieci pojawiają się informacje, że eSIM działa już w Apple Watchu LTE w sieci Orange. Jak ustaliliśmy, potrzebne są do tego iOS 12.2 (na iPhonie sparowanym z zegarkiem), watchOS 5.2 na Apple Watchu i zaktualizowane ustawienia operatora.

To właśnie te ustawienia pojawiły się wczoraj, umożliwiając użytkownikom korzystającym z wersji beta watchOS 5.2 instalację eSIM na zegarku (bo iOS 12.2 jest od wczoraj dostępny dla wszystkich).

Wygląda więc na to, że eSIM dla Apple Watcha w Orange będzie oficjalnie dostępne od momentu premiery watchOS 5.2. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo dokładnie. W sieci pojawiały się doniesienia, że Orange ma dodać wsparcie eSIM dla AW w kwietniu. Jest to bardzo prawdopodobne, bo watchOS 5.2 jest już w wersji beta 6.

Jak ustaliliśmy, eSIM w Orange działa zarówna na Apple Watch Series 3, jak i Series 4 (czyli obydwie wersje z LTE; niestety żadna nie jest oficjalnie dostępna w Polsce).

Damy Wam znać, jak tylko usługa będzie dostępna dla wszystkich i oficjalnie potwierdzona przez Orange.

Zobacz: Wszystko, co Apple zaprezentowało na wczorajszej konferencji

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: