Oficjalnie: Apple Watch LTE będzie dostępny w Orange i nju mobile

Tomek Czech   29 marca 2019

Rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabczyński, potwierdził właśnie, że Apple Watch Series 4 w wersji Cellular (z łącznością komórkową), będzie dostępny w pomarańczowej sieci „od połowy kwietnia” (chodzi zapewne o 12 kwietnia, bo wtedy odbędzie się oficjalna premiera modelu LTE w Polsce).

Oznacza to, że Orange, jako pierwszy polski operator, będzie oferował wsparcie eSIM nie tylko dla iPhone’ów (XS, XS Max i XR), ale też dla smartwatchy od Apple.

berrolia

Apple Watch LTE w Orange (oraz nju mobile)

Jabczyńki ogłosił też, że eSIM będzie wspierane również na starszym modelu Apple Watcha z łącznością komórkową – Series 3.

Poinformował, że Orange pracuje nad dodaniem wsparcia eSIM na Apple Watchu dla klientów biznesowych (obecnie sieć umożliwia używanie eSIM na Galaxy Watch LTE, ale nie w taryfach dla firm).

Rzecznik zdradził także, że operator planuje dodanie wsparcia eSIM do oferty nju mobile (nie wiadomo jednak, kiedy to się stanie – prawdopodobnie nie tak szybko, bo Wojciech Jabczyński radzi „uzbroić się w cierpliwość”).

Apple Watch Series 4 LTE będzie dostępny w salonach Orange oraz na stronie operatora.

Od 5 kwietnia można składać zamówienia na ten model na oficjalnej stronie Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

 

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: