HIT! Ładowarka bezprzewodowa Spigen F305W przeceniona z 139 zł na 69 zł

Tomek Czech   11 kwietnia 2019

Spigen F305W to Super cienka, funkcjonalna i szybka ładowarka bezprzewodowa certyfikowana przez Apple. Jest oczywiście kompatybilna ze wszystkimi iPhone’ami z funkcją ładowania bezprzewodowego, czyli iPhonem 8, 8 Plus, X, XS, XS Max i XR (oraz innymi smartfonami wspierającymi standard Qi). Można nią też ładować AirPods 2. generacji.

W ThinkStore kupicie ją teraz w MEGA PROMOCJI za jedyne 69 zł (przeceniona ze 139 zł).

berrolia

Ładowarka bezprzewodowa Spigen F305W

Ładowarka jest wykonana z poliwęglanu i wyposażona w inteligentny obwód z zaimplementowaną technologią ControlHeat, który zapobiega przeładowaniu i przegrzaniu urządzenia umieszczonego w polu indukcyjnym.

Spigen F305W została też wyposażona w technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, co bardzo skraca czas ładowania smartfona. Ładowarka wspiera szybkie ładowanie iPhone’ów z maksymalną dozwoloną przez Apple mocą 7,5 W.

Powierzchnia jak i podstawa została pokryta materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu ładowarka pewnie stoi w miejscu, a telefon położony na nią nie ślizga się.

Nie trzeba się też martwić o zalanie ładowarki – jest wodoodporna (posiada certyfikat IP67).

Ładowarkę Spigen F305W kupisz w promocyjnej cenie w ThinkStore.

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: