Inteligentne gniazdka IKEA TRÅDFRI działają już z HomeKit

Tomek Czech   18 kwietnia 2019

Inteligentne gniazdka zdalnego sterowania IKEA z serii TRÅDFRI otrzymały właśnie aktualizację, która wprowadza wsparcie dla HomeKit. Oznacza to, że mogą one współpracować z innymi smart urządzeniami z HomeKit, być obsługiwane z aplikacji Dom, głosowo przez Siri, a także spoza domu.

berrolia

Gniazdo IKEA TRÅDFRI z HomeKit

Aktualizacja pojawiła się dosłownie przed kilkoma chwilami.

Do tego, żeby sterować nim bezprzewodowo, gniazdko – jak wszystkie inne produkty z serii TRÅDFRI – potrzebuje jeszcze bramki, którą podłączamy do routera. Jej koszt to 149 zł, jednak jeśli zainwestujemy w sytem smart-akcesoriów IKEA, to będziemy mogli podpiąć je wszystkie do jednej bramki, więc jej koszt “rozłoży się” na inne produkty.

Jeśli szukasz smart-gniazdka w niskiej cenie, to z pewnością nie znajdziesz nic tańszego niż produkt IKEA, który kosztuje jedynie 49,99 zł.

Grupa HomeKit na Facebooku

Przypominamy o naszej grupie HomeKit na Facebooku – jest nas już ponad tysiąc! Pomogliśmy już Wam rozwiązać sporo problemów. Bardzo dużo się też od Was nauczyliśmy.

Dołącz do dyskusji! 

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: