iPhone 11 Max będzie wyglądać właśnie tak – twierdzi znany producent etui

Tomek Czech   26 czerwca 2019

Olixar, znany producent akcesoriów do smartfonów, jest na tyle pewny tego, jak będzie wyglądał i jaki rozmiar będzie miał następca iPhone’a XS Max („iPhone 11 Max”?), że rozpoczął już przedsprzedaż etui do niego.

berrolia

iPhone 11 Max – pierwsze etui w przedsprzedaży

Wydaje się, że Olixar ma naprawdę dobre źródła w azjatyckich fabrykach produkujących komponenty i składających iPhone’y – firma już wielokrotnie wprowadzała do sprzedaży etui do nowych iPhone’ów jeszcze przed ich oficjalną premierą. Tym razem producent akcesoriów twierdzi, że wie już, jak będzie wyglądał największy z nowych flagowców, którego nazywa „iPhone 11 Max”.

Rendery nowego iPhone’a umieszczonym w przezroczystym etui Olixar pojawiły się na stronie Mobile Fun. Potwierdzają dwie zmiany w dizajnie, o których już wielokrotnie słyszeliśmy – kwadratowe wybrzuszenie na kamerę oraz przeprojektowany przełącznik wyciszania.


Na renderach widzimy też znacznie mniejszy notch niż w obecnych modelach. Tutaj doniesienia są sprzeczne – pojawiały się przecieki, że Apple zmniejszy wielkość wycięcia w ekranie swoich telefonów, natomiast według innych źródeł pozostanie ono niezmienione. O ile nie jest to istotna informacja przy produkcji etui, o tyle trzeba pamiętać, że Olixar produkuje również szkła ochronne, a tutaj wielkość notcha jest oczywiście sprawą kluczową.

Przekonamy się we wrześniu, kiedy spodziewana jest premiera nowych iPhone’ów.

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: