Raport: jesienią na rynku może się pojawić iPhone Pro

Tomek Czech   12 sierpnia 2019

O tym, że Apple nazwie swojego flagowca „iPhone Pro” słyszymy co roku już od wielu lat. Tym razem jednak sugeruje to znany leaker, który w przeszłości podawał wiele trafnych informacji na temat planów Apple.

berrolia

iPhone Pro (2019)

Użytkownik Twittera o nicku CoinX w zeszłym roku podał dokładne nazwy wszystkich trzech nowych iPhone’ów oraz kilka innych szczegółów na ich temat na tydzień przed premierą.

Teraz sugeruje, że Apple może nazwać tegoroczny model „iPhone Pro”.

Nie wiadomo, czy nazywane zostałyby tak obydwa flagowe modele (następcy iPhone’a XS i XS Max), czy tylko nowy model 6,5-calowy. I czy byłby to po prostu „iPhone Pro”, czy może na przykład „iPhone XS Pro” czy „iPhone 11 Pro”.

Nad tym, czy nazwa „iPhone Pro” ma sens i czy byłaby uzasadniona w przypadku smartfoan od Apple zastanawiałem się dwa lata temu w tekście: „Czy to już czas na iPhone’a Pro?”. Polecam lekturę, bo myślę, że w tym kontekście niewiele się od tego czasu zmieniło.

Premiera tegorocznych iPhone’ów spodziewana jest 10 września.

PROMOCJA: Magnetyczny powerbank Anker z MagSafe do iPhone’ów 12/13

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: