Apple Watch Series 5 w nowych obudowach – tytanowej i ceramicznej

Tomek Czech   19 sierpnia 2019

Premiera nowego modelu zegarka z Cupertino – Apple Watch Series 5 powinna się odbyć tradycyjnie już we wrześniu, ale do tej pory nie pojawiło się na temat tego urządzenia zbyt wiele przecieków. Nowe informacje przyniosła dopiero najnowsza wersja beta watchOS 6, którą Apple udostępniło w czwartek.

berrolia

Apple Watch Series 5 (2019)

Redaktorzy bloga iHelp BR znaleźli w siódmej becie watchOS 6 nowe animacje pojawiające się przy parowaniu Apple Watcha z iPhonem – wskazują one, że nowa generacja zegarka od Apple będzie dostępna między innymi w obudowie z tytanu i ceramiki.

W ceramicznej obudowie były już dostępne Apple Watch Series 2 i Series 3, ale później firma z Cupertino nie zdecydowała się na wprowadzenie modelu Series 4 wykonanego z tego materiału. Wszystko wskazuje na to, że ceramika powróci wraz z premierą Series 5.

Tytan jest z kolei całkowicie nowym materiałem, jeśli chodzi o obudowy zegarka Apple.

Nie wiadomo, czy wprowadzając na rynek nowe modele w kopercie tytanowej i ceramicznej Apple zdecyduje się na pozostawienie Apple Watcha w obudowie ze stali nierdzewnej, ale jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Z pewnością nie powinnismy się spodziewać wycofania najtańszego z modeli – w kopercie aluminiowej.

Redaktorzy iHelp BR potwierdzają, że w tytanowej i ceramicznej obudowie będą dostępne zarówno modele 44 mm, jak i 40 mm.

Kilka dni temu ci sami redaktorzy znaleźli w becie iOS 13 grafikę, która najprawdopodobniej potwierdza, że konferencja Apple, na której zostaną zaprezentowane nowe iPhone’y i Apple Watche odbędzie się 10 września.

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: