Poznaliśmy cenę i datę premiery serwisu wideo Apple TV+

Tomek Czech   10 września 2019

Oprócz podania szczegółów na temat Apple Arcade, Apple zdradziło właśnie na konferencji najważniejsze, brakujące do tej pory informacje na temat swojego serwisu wideo – Apple TV+.

berrolia

Data premiery Apple TV+

Apple zapowiedziało, że pierwsze produkcje będą dostępne w Apple TV+ od 1 listopada. Jest to oficjalna data globalnego startu tej usługi.

Serwis będzie dostępny w ponad 100 krajach, również w Polsce.

Cena Apple TV+

Apple zaskoczyło niską ceną Apple TV+. Miesięczna subskrypcja będzie kosztowała jedynie 4,99 dol. (“dla całej rodziny” – maksymalnie do 6 osób), czyli dokładnie tyle, ile Apple Arcade.

Ale na tym nie koniec – od dzisiaj, przy zakupie dowolnego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniemy rok subskrypcji Apple TV+ za darmo.

Apple TV+ będzie dostępne przez aplikację Apple TV, która jest już dostępna na iPhonie, iPadzie i Apple TV, a jesienią trafi też na Maca. Wszystkie treści będą możliwe do pobrania i oglądania offline.

Oprócz urządzeń Apple, aplikacja jest dostępna na wybranych modelach telewizorów smart TV Samsunga, a niedługo trafi też do telewizorów LG, Sony i Vizio oraz platformy Amazon Fire i Roku. Będzie można ją też przekazywać z iPhone’a czy iPada na smart TV wspierające AirPlay 2.

Black Friday: Netatmo z HomeKit taniej o 25%

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: