Znamy polskie ceny Apple Arcade i Apple TV+

Tomek Czech   11 września 2019

Wczoraj Apple ogłosiło daty premiery i ceny swoich dwóch nowych serwisów – Apple Arcade i Apple TV+. Po zaktualizowaniu polskiej wersji strony Apple dowiedzieliśmy się, ile będą kosztować w naszym kraju.

berrolia

Apple TV+ i Apple Arcade – ceny w Polsce

W Stanach Zjednoczonych miesięczna subskrypcja obydwu nowych serwisów kosztuje 4,99 dol., co w Polsce przełożyło się na 24,99 zł.

W obydwu przypadkach wykupienie jednej subskrypcji daje dostęp do serwisu nawet sześciu osobom w ramach Chmury rodzinnej.

Darmowy okres próbny wynosi miesiąc dla Apple Arcade i 7 dni dla Apple TV+.

Dodatkowo, od teraz, przy zakupie dowolnego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca dostaniemy rok subskrypcji Apple TV+ za darmo.

Apple Arcade 

Apple Arcade będzie zawierało ponad 100 gier. Usługa będzie posiadała osobną zakładkę w App Store i będzie dostępna na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV. Grę będzie można zacząć na jednym urządzeniu i kontynuować na innym. Każda z gier dostępnych w serwisie będzie również „grywalna” w trybie offline.

Gry będą pozbawione reklam, a ich ilość będzie regularnie zwiększana.

Premiera Apple Arcade odbędzie się 19 września.

Apple TV+

Apple TV+ będzie dostępne przez aplikację Apple TV, która jest już dostępna na iPhonie, iPadzie i Apple TV, a jesienią trafi też na Maca. Wszystkie treści będą możliwe do pobrania i oglądania offline.

Oprócz urządzeń Apple, aplikacja jest dostępna na wybranych modelach telewizorów smart TV Samsunga, a niedługo trafi też do telewizorów LG, Sony i Vizio oraz platformy Amazon Fire i Roku. Będzie można ją też przekazywać z iPhone’a czy iPada na smart TV wspierające AirPlay 2.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: