Polska po raz pierwszy w pierwszej grupie państw, w których dostępne są wszystkie nowe iPhone’y (11/11 Pro /11 Pro Max)

Tomek Czech   10 września 2019

Zaprezentowane dzisiaj nowe flagowce z Cupertino – iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max będziemy mogli kupić w Polsce już 20 września, czyli w dniu premiery światowej. Polska po raz pierwszy znalazła się więc w pierwszej grupie państw, w których dostępne bedą wszystkie nowe iPhone’y.

berrolia

iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max – dostępność w Polsce

Przedsprzedaż wszystkich trzech nowych modeli wystartuje już w ten piątek, 13 września, o godzinie 14:00 (polskiego czasu).

Telefony trafią oficjalnie na półki sklepowe tydzień później – 20 września.

Cena iPhone’a 11 jest niższa niż jego poprzednika – iPhone’a XR. Niestety ceny flagowców wzrosły w tym roku w Polsce – sprawdź ceny wszystkich nowych modeli.

W dniu premiery światowej był w Polsce dostępny iPhone X, ale zaprezentowane razem z nim modele 8 i 8 Plus trafiły u nas do sprzedaży tydzień po tym, gdy zadebiutowały w pierwszej grupie państw.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: