Wszystkie trzy nowe iPhone’y z 4 GB RAM

Tomek Czech   17 września 2019

Dzisiaj powinny pojawić się pierwsze recenzje iPhone’ów 11/Pro. Prawdopodobnie wczoraj recenzentów przestało obowiązywać embargo na wykonywanie testów Geekbench (które ujawniają szczegółowe informacje na temat wydajności urządzenia, jego procesora i pamięci RAM), dlatego w bazie Geekbench pojawiły się dziesiątki wyników – wskazują one, że wszystkie trzy tegoroczne flagowce z Cupertino posiadają 4 GB RAM.

berrolia

iPhone 11/Pro – ilość pamięci RAM

W ostatnich dniach spekulowano, że iPhone 11 i 11 Pro mogą posiadać nawet 6 GB RAM. Okazało się to nieprawdą. 4 GB RAM to dokładnie tyle, ile posiadały zeszłoroczne iPhone’y XS i XS Max.

W przypadku iPhone’a 11, 4 GB RAM oznacza jeden GB więcej w porównaniu z jego poprzednikiem – iPhonem XR.

Wszystkie trzy nowe modele są wyposażone w 6-rdzeniowy procesor A13 Bionic o częstotliwości taktowania 2,66 GHz.

W teście Geekbench nowe iPhone’y uzyskują wyniki około 20% lepsze niż zeszłoroczne modele z chipem A12 Bionic (i znacznie lepsze niż najnowsze flagowce z Androidem).

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: