iWALK wprowadza Link Me Air – innowacyjny bezprzewodowy powerbank z nano-przyssawkami

Dawid Olczak   22 października 2019

Intrygujące, innowacyjne, bezkonkurencyjne – tak w trzech słowach określiłbym nowe produkty od iWALK, które przez najbliższe tygodnie będą pojawiać się w ofercie ThinkStore. W pierwszej kolejności chciałbym przedstawić Wam mojego faworyta – iWALK Link Me Air. Jest to bezprzewodowy powerbank, który wyróżnia się nowatorskim podejściem do sposobu, w jaki ładuje smartona.

ThinkStore jest jednym z pierwszych sklepów na świecie, który wprowadził ten produkt do swojej oferty. Z tej okazji do końca tygodnia wysyłamy go gratis!

berrolia

iWALK Link Me Air

Firma iWALK pozytywnie zaskakiwała swoich klientów od zawsze. Kiedy konkurencja oferowała standardowe powerbanki z „dziurami” (portami), iWALK wprowadzał urządzenia z wbudowanymi przewodami. Gdy zaczęły pojawiać się podobne produkty na rynku, iWALK wprowadzał powerbanki z ładowaniem bezprzewodowym, itd.

Dziś historia się powtarza – iWALK znów szokuje świetnym pomysłem, który pomoże rozwiązać kilka istotnych problemów dzisiejszych przenośnych akumulatorów.

Wyobraźcie sobie połączenie powerbanku o niewielkich kompaktowych rozmiarach z bezprzewodowym ładowaniem oraz wyposażeniem go w nano-przyssawki, które przytwierdzą go do Waszego iPhone’a. Taka konstrukcja pozwoliłaby naładować Wasz telefon w znacznie wygodniejszy sposób, podczas podróży, oglądania filmów, grania, słuchania muzyki, czy jakiejkolwiek innej czynności, która przychodzi Wam teraz do głowy. Zero przewodów, żadnej plątaniny kabli.

Tym właśnie jest Powerbank Link Me Air – połączeniem wysokiej jakości, bardzo wydajnej baterii o pojemności 3000 mAh z cewką indukcyjną oraz niespotykaną wcześniej technologią nano-przyssawek. Wystarczy tylko wziąć powerbank do ręki, przyłożyć go do telefonu i gotowe! Po wciśnięciu guzika rozpocznie się ładowanie.

Nano-przyssawki na tyle mocno przysysają się do telefonu, że możemy go swobodnie używać, bez obawy, że powerbank od niego odpadnie.

Trzeba mieć na uwadze, że Link Me Air nie będzie się w stanie „przyssać” do etui, które zostały wykonane z materiału lub mają nierówną, chropowatą powierzchnię. Poza tą niewielką niedogodnością możecie “przyklejać” ten powerbank do czego chcecie i jak chcecie!

Sami sprawdziliśmy, jak mocno Link Me Air trzyma się etui telefonu:

To, co jeszcze niezmiernie mnie cieszy, to fakt, że Link Me Air posiada wbudowane złącze USB-C, które służy do szybkiego ładowania powerbanku. Urządzenie obsługuje też technologię Pass-Through, dzięki której można jednocześnie ładować zarówno sam powerbank, jak i telefon. Oczywiście znalazło się również miejsce dla trzech diod informujących o stanie naładowania baterii.

W tym miejscu warto także zwrócić uwagę, że iWalk jak zwykle zwróciło olbrzymią uwagę na bezpieczeństwo samego produktu, jak i użytkownika – gwarantuje nam to aż dziesięć wbudowanych zabezpieczeń:

  • zabezpieczenie nadprądowe;
  • ochrona przed przeładowaniem;
  • zabezpieczenie przed przeładowaniem;
  • przywracanie prawidłowych parametrów pracy;
  • zabezpieczenie przeciążeniowe;
  • zabezpieczenie przed wysokim napięciem;
  • ochrona przeciwprądowa;
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem;
  • zabezpieczenie EMF.
  • zabezpieczenie przed zwarciem.

iWALK Link Me Air w ThinkStore

Jak wspomniałem na wstępie, z okazji wprowadzenia Link Me Air do oferty ThinkStore do końca tygodnia wysyłamy ten produkt gratis – przy odprawie należy wpisać kod “linkmeair“.

Kup iWalk Link Me Air z darmową dostawą

Od siebie mogę dodać, iż użytkuje Link Me Air od kilku dni i już wiem, że będzie to mój ulubiony powerbank. Wygoda, którą gwarantuje kompaktowy kształt, niewielka waga w połączeniu z nano-przyssawkami jest nieporównywalna z czymkolwiek, czego do tej pory uzywałem.

Koniecznie śledźcie kolejne wpisy o nowych urządzeniach iWALK – przez najbliższe tygodnie będziecie mieli okazje poznać jeszcze inne ciekawe, intrygujące urządzenia tej firmy.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: