Sonos wprowadza program Trade Up – 30% zniżki przy wymianie starszego sprzętu na nowy

Tomek Czech   30 października 2019

Sonos ogłosił dzisiaj program Trade Up, dzięki któremu użytkownicy najstarszych urządzeń będą mogli wymienić je na nowe. Za każdy stary produkt klient otrzyma rabat 30% na dowolny nowy produkt.

berrolia

Sonos Trade Up

Trade Up jest programem modernizacji sprzętu i utylizacji starszych urządzeń. Na razie mogą z niego skorzystać właściciele modeli Connect, Connect:Amp, ZP80, ZP90, ZP100, ZP120 oraz pierwszej generacji Play:5. W zamian za wymianę dotychczasowego urządzenia otrzymają oni 30% zniżki na dowolny nowy produkt Sonos.

Klienci posiadający kwalifikujące się produkty mogą wziąć udział w programie Trade Up poprzez prostą rejestrację. Oprócz zniżki otrzymają także informację o tym, jak w najlepszy sposób zutylizować swój dotychczasowy sprzęt (odnosząc go do lokalnego certyfikowanego centrum utylizacji odpadów elektronicznych lub wysyłając do Sonos).

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć tutaj.

Sonos wprowadził na rynek pierwsze generacje głośników i komponentów ponad dziesięć lat temu. Od tego momentu zostały udostępnione znaczące aktualizacje dla Sonos Amp, Sonos Port i drugiej generacji Play:5. Firma wprowadziła też do oferty zupełnie nowe głośniki, takie jak Sonos One, Beam i Move.

Gadżet Dnia: Sonos Move – głośnik bezprzewodowy z AirPlay 2

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: