Smart Halloween w ThinkStore – Eve Thermo z gratisem!

Dawid Olczak   31 października 2019

Dziś Halloween, dzień, w którym robimy sobie psikusy, przebieramy się w stroje duchów, wampirów lub swoich ulubionych postaci i zbieramy cukierki, którymi obdarowujemy się z naszymi sąsiadami. Jednak Halloween to przede wszystkim dobra zabawa z ogromną ilością pozytywnych emocji, które udzielają się wszystkim w dookoła.

Dlatego w tym pozytywnym dniu ThinkStore przygotował dla Was wyjątkową promocję halloweenową, której nie wolno przegapić – każdego, kto zamówi dzisiaj inteligentne głowice Eve Thermo 3. generacji czeka super niespodzianka!

berrolia

Takie promocje tylko w ThinkStore!

Na temat inteligentych głowic Eve Thermo 3. generacji mogliście przeczytać w jednym z moich ostatnich tekstów. Urządzenie charakteryzuje się świetnym wykonaniem, cichą pracą, gwarancją niezawodności oraz niebywale dużą ilością pozytywnych opinii klientów, którzy kupili ten produkt. Eve to również gwarancja ochrony prywatności, która przy urządzeniach inteligentnego domu jest niezwykle ważna, a często o tym zapominamy.

Wracając jednak do naszej halloweenowej okazji – z radością spieszę Was poinformować, że ThinkStore to jedyny sklep w Polsce, który oferuje tego typu promocję: przy zakupie dwóch inteligentnych głowic Eve Thermo 3. generacji otrzymasz czujnik otwarcia drzwi i okien firmy Eve zupełnie za darmo! Wystarczy, że złożysz zamówienie na co najmniej dwa głowice, a obsługa sklepu automatycznie doda do niego gratisowy produkt.

Czujnik otwarcia/zamknięcia drzwi i okien EVE

Urządzenia Eve od zawsze charakteryzowały się wzorową pracą, niezawodnością i łatwością obsługi – w przypadku czujnika otwarcia drzwi i okien nie jest inaczej. Testuję to urządzenie w swoim mieszkaniu już od bardzo dawna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.

To, co wyróżnia czujnik Eve na tle konkurencyjnych rozwiązań to fakt, że to urządzenie po prostu działa w 100% prawidłowo. Przetestowałem już naprawdę wiele podobnych rozwiązań i zawsze pojawiał się u mnie jeden kluczowy problem – komunikacja. Czujnik Eve, gdy zostanie aktywowany (np. otwarcie drzwi), potrafi w ciągu sekundy wysłać informację, że powinien np. włączyć światło i to światło włącza. Eve bardzo dobrze zaimplementowało protokół Bluetooth w swoim urządzeniu. Niestety wielu producentów nie potrafi tego zrobić prawidłowo. Z szybkością i stabilnością działania czujnika od Eve mogą się równość jedynie podobne produkty działające w oparciu o mostek, jednak nie gwarantują one nam takiej ochrony prywatności, jaką gwarantuje nam Eve.

Co możemy zrobić z takim czujnikiem?

Jedną z wielu automatyzacji, która może się Wam przydać (szczególnie jeżeli kupicie inteligentne głowice EVE Thermo) to automatyczne zakręcanie głowic po otwarciu okna. Co bardzo ciekawe, jeżeli posiadamy głowice Eve, taką automatyzację robimy za pomocą przesunięcia jednego suwaka w aplikacji Eve. Nie musimy kombinować i tworzyć skomplikowanych reguł samodzielnie – aplikacja zrobi wszystko za nas.

Oczywiście czujnika można używać jako alarmu – gdy nikogo nie będzie w domu, a okno lub drzwi zostaną przez kogoś otwarte, natychmiast dostaniemy stosowne powiadomienie.

Bardzo ciekawą opcją dla osób, które posiadają małe dzieci może być również zamontowanie takiego czujnika np. w szafce z lekarstwami lub chemią gospodarczą. Gdy dziecko otworzy taką szafkę, możemy natychmiast otrzymać stosowne powiadomienie i szybko zareagować. Możemy także zaprogramować automatyzację, która włączy w całym domu lub tylko jego części kolorowe światło ostrzegawcze, które będzie sugerować, że szafka została otwarta.

Czujnik możemy także wykorzystać do automatyzacji, które będą włączać i wyłączać światła czy zamykać lub otwierać nasze drzwi do mieszkania. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Co bardzo ciekawe, za pomocą aplikacji Eve możemy również sprawdzić, ile razy dane drzwi lub okno, do których zamocowany jest czujnik, były otwierane oraz jak długo to trwało. Nie jest to może funkcja, która będzie się Wam przydawać codziennie, ale warto wiedzieć, że mamy możliwość dotarcia do takich informacji.

Podsumowując

Gorąco polecam rozważenie zakupu tego zestawu, ponieważ wiem, że kupując urządzenia od tego producenta nie zmarnujcie swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Przetestowałem już naprawdę mnóstwo produktów wspierających HomeKit i tak dobrze dopracowanymi urządzeniami mogą poszczycić się tylko Legrand oraz Philips HUE. Jednak nie oferują oni ani czujników otwarcia drzwi i okien, ani inteligentych głowic, lecz skupiają się na inteligentnym oświetleniu naszego mieszkania.

Dlatego warto odwiedzić ThinkStore i skorzystać z niebywałej okazji otrzymania za darmo czujnika otwarcia drzwi i okien EVE.

Kup głowice Eve Thermo 3. generacji i otrzymaj czujnik otwarcia drzwi i okien Eve gratis.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: