Premiera AirTag zbliża się wielkimi krokami – w iOS pojawiły się pierwsze grafiki pokazujące sposób parowania lokalizatora

Łukasz Bernaczyk   31 października 2019

Długo wyczekiwany lokalizator Bluetooth od Apple, który ma się nazywać “AirTag”, wydaje się być już w pełni zintegrowany z iOS. W systemie odnaleziono właśnie grafiki pokazujące zaktualizowaną aplikację Lokalizator oraz sposób dodawania do niej urządzenia lokalizacyjnego.

berrolia

 Apple AirTag

Aplikacja Lokalizator będzie teraz miała cztery zakładki. Oprócz dostępnych obecnie pozycji: „Ludzie”, „Urządzenia” i” Ja”, dostępna jest jeszcze karta „Przedmioty” (Items), w której widoczne będą przedmioty, do których przyczepiliśmy lokalizator AirTag (przykładowe grafiki pokazują klucz, plecak i rower).

U dołu ekranu, w zakładce „Przedmioty” widzimy przycisk „Dodaj B389”. Tajemniczy “B389” to nazwa kodowa lokalizatora Apple, która zapewne po premierze urządzenia zostanie zastąpiona słowem AirTag.

W centralnej części ekranu widnieje napis „Śledź swoje przedmioty codziennego użytku. Dołącz do swoich przedmiotów lokalizator B389 i nie zgub ich nigdy więcej”.

Kolejnym zrzut ekranu pokazuje sposób parowania lokalizatora AirTag, bardzo podobny do tego znanego z parowania słuchawek AirPods lub Beats, w którym po prostu wyjmujemy urządzenie z pudełka i zbliżamy do iPhone’a.

Na ekranie natychmiast pojawi się ekran parowania taki jak na powyższym zdjęciu. Kolorowe logo Apple zostało wstawione celowo i tymczasowo by nie zdradzać finalnego wyglądu lokalizatora. W finalnej wersji Apple zapewne podmieni je na rzeczywistą grafikę AirTaga.

Z tego wszystkiego wynika, że premiera urządzenia zbliża się wielkimi krokami i możemy się jej spodziewać właściwie w każdej chwili.

Zabawka edukacyjna WeDraw - uczy rysować, liczyć i literować

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: