“Bankier” – jest już zwiastun nowego filmu wyprodukowanego przez Apple

Tomek Czech   4 listopada 2019

Apple udostępniło dzisiaj trailer wyprodukowanego przez siebie filmu “Bankier”, którego kinowa premiera odbędzie się 6 stycznia. Niedługo później trafi on do Apple TV+.

berrolia

“Bankier” – zwiastun

Ten oparty na faktach film opowiada historię dwóch afroamerykańskich przedsiębiorców – Bernarda Garretta i Joe Morrisa, którzy w czasie segregacji rasowej w Stanach Zjednoczonych w latach 50. starają się (skutecznie!) obejść ograniczenia prawne uniemożliwiające społeczności afrykańskich Amerykanów dostęp do rynku nieruchomości i pożyczek bankowych. Tworzą firmę, która odnosi ogromne sukces i przynosi gigantyczne dochody, ale jednocześnie ściągają na siebie wielkie kłopoty.

Premiera kinowa “Bankiera” w USA odbędzie się 6 grudnia. 31 stycznia 2020 r. film trafi do Apple TV+ i będzie dostępny dla abonentów serwisu na całym świecie, w tym oczywiście także w Polsce.

Apple TV+

Apple TV+ zadebiutował w ubiegły piątek. Sprawdź wszystkie szczegóły na temat serwisu streamingowego wideo od Apple i zobacz wszystkie dostępne w tej chwili produkcje.

Wymieniłem baterię w iPhonie nie wychodząc z domu - skorzystaj z darmowej usługi „door-to-door”!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: