Niezwykły powerbank iWALK Scorpion Air Plus 12000 już dostępny – ładowanie bezprzewodowe, trzy wbudowane przewody, 18W PD + QC 3.0, Pass Through [darmowa dostawa]

Dawid Olczak   5 listopada 2019

Przez ostatnie kilkanaście dni mieliśmy okazję poznać i bliżej przejrzeć się kilku innowacyjnym produktom, które zostały zaprojektowane przez firmę iWALK. Mowa tu m.in. o fenomenalnym powerbanku iWALK Link Me Air z nano-przyssawkami, który okazał się hitem i już od dwóch tygodni nieprzerwanie znajduje się czołówce bestselerów ThinkStore oraz o innowacyjnej ładowarce bezprzewodowej Scorpion Pad Jet z aktywnym systemem chłodzenia, która, jak żaden inny produkt na rynku, pomaga nam w dbaniu o dobrą kondycję baterii naszego telefonu.

Dziś chciałbym zaprezentować Wam dwa urządzenia z serii, która jest swego rodzaju znakiem rozpoznawczym iWALK. Mowa tu oczywiście o legendarnej serii Scorpion, która cieszy się nieprzerwanym uznaniem od wielu lat.

Poznajcie iWALK Scorpion Air Plus 12000 oraz iWALK Scorpion 4000X.

berrolia

Powerbank iWALK Scorpion Air Plus 12000

iWALK Scorpion Air Plus 12000 to nowsza i ulepszona wersja dostępnego już od roku powerbanku Scorpion Air 8000. Urządzenie jest niezwykle wszechstronne, gdyż poza trzema wbudowanymi przewodami (USB-C, USB-A, Lightning), do których zresztą przyzwyczaił nas już iWALK oraz dwoma portami (USB-C i Lightning), posiada również wbudowaną ładowarkę bezprzewodową. Dzięki temu możemy przy jego pomocy ładować aż cztery urządzenia jednocześnie!

Model Scorpion Air Plus 12000 posiada również szereg innych ulepszeń, w porównaniu z poprzednikiem. Jedną z ważniejszych nowości jest wsparcie dla technologii Power Delivery oraz Quick Charge 3.0. Pozwoli nam to jeszcze szybciej ładować podpinane do niego urządzenia (z maksymalną mocą aż 18 W), jak i sam powerbank.

Dodatkowo, górna część obudowy została delikatnie przeprojektowana, by jeszcze lepiej chronić przed zadrapaniami telefonu podczas bezprzewodowego ładowania.

Oprócz trzech wbudowanych przewodów, Scorpion Air Plus 12000 posiada też porty USB-C oraz Lightning, które pozwolą nam naładować urządzenie za pomocą kabli, które każdy z nas ma w swoim domu. Jeżeli jednak wybieramy się w podróż i nie chcemy zabierać z sobą niepotrzebnych kabli, do naładowania urządzenia można wykorzystać wbudowany przewód USB-A.

Powyższa konfiguracja czyni Scorpion’a Air Plus 12000 praktycznie samowystarczalnym urządzeniem. Jedyna rzecz, której potrzebujemy, to dobry zasilacz USB, ale taki produkty iWALK również ma w swojej ofercie – w tym miejscu polecam szczególnie przyjrzeć się szybkiej wieloportowej ładowarce iWALK Lepoard o mocy aż 60 W.

Co bardzo ważne, Scorpion Air Plus 12000 posiada również szereg zabezpieczeń, które zapewnią nam bezpieczeństwo ładowanych urządzeń. Są to m.in:

  • ochrona przed przeładowywaniem;
  • ochrona przed wysokim napięciem;
  • zabezpieczenie nadprądowe;
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem;
  • zabezpieczenie przed rozładowaniem;
  • zabezpieczenie przed zwarciem;
  • ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy;
  • ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym;
  • zabezpieczenie przeciążeniowe;
  • ochrona pola elektromagnetycznego.

Na koniec warto dodać, że urządzenie wspiera też technologię Pass Through, dzięki której możemy równocześnie ładować zarówno sam powerbank, jak i telefon czy inne urządzenie. To z kolei daje gwarancję, że powerbank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziemy go potrzebowali.

Powerbank iWALK Scorpion 4000X

iWALK Scorpion 4000X to mały i zgrabny powerbank o pojemności 4000 mAh. Nie posiada on funkcji ładowania bezprzewodowego, jednak iWALK doskonale nam to rekompensuje.

Powerbank posiada trzy wbudowane przewody, z których jeden (USB-A) służy do ładowania akumulatora, a pozostałe dwa służą do ładowania podpinanych do niego urządzeń – posiadają one złącza micro-USB i USB-C, które dodatkowo zostały wyposażone w adaptery Lightning. Dlatego bez większych przeszkód możemy ładować np. dwa iPhone’y jednocześnie.

Produkt został także wyposażony w technologię Pass Through oraz posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia.

Zobacz w ThinkStore

Powerbanki Scorpion Air Plus 12000 oraz iWALK Scorpion 4000X znajdziecie oczywiście w ThinkStore. Polecam dokładne przeczytane opisu produktów, bo z pewnością znajdziecie tam kilka ciekawych informacji, które nie zostały poruszone w moim tekście.

Do końca tygodnia na powyższe urządzenia obowiązuje darmowa dostawa – wystarczy, że w koszyku podczas składania zamówienia wpiszecie kod “scorpion“.

Udanych zakupów!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: