iWALK Leopard P5 – szybka ładowarka wieloportowa, która rozwiąże wiele Twoich problemów [zniżka dla pierwszych 10 osób!]

Dawid Olczak   14 listopada 2019

Kiedy liczba urządzeń elektronicznych znajdujących się w naszym domu zaczyna kilkukrotnie przewyższać liczbę mieszkańców to znak, że czas kupić ładowarkę wieloportową. Prawie każdy z nas oprócz telefonu ma przecież również wiele innych urządzeń, które trzeba codziennie ładować – tablet, smartwatch, laptop z portem USB-C, bezprzewodowe słuchawki, powerbanki, itd. Dużo lepszym, wygodniejszym rozwiązaniem niż używanie osobnej ładowarki do każdego urządzenia jest jeden zasilacz wieloportowy.

Dlatego dziś chciałbym polecić Wam iWALK Leopard P5 – ładowarkę, która może zasilać do pięciu urządzeń jednocześnie z maksymalną mocą aż 60 W. 

berrolia

Ładowarka wieloportowa iWALK Leopard P5

iWALK Leopard P5, jak wspomniałem powyżej, to wieloportowa ładowarka, która jest w stanie ładować pięć urządzeń jednocześnie. Dlatego bez większych przeszkód możemy za jej pomocą jednocześnie ładować np. MacBooka, iPada, iPhone’a, Apple Watcha oraz AirPods’y.

Nie musimy martwić się przy tym o wydajność samej ładowarki, ponieważ każdy z portów posiada odpowiednią moc. Poniżej, dla ułatwienia, zamieściłem skróconą specyfikację techniczną, która dokładnie opisuje, z jaką mocą odbywa się ładowanie przez każde złącze:

  • 1 x USB-C Power Delivery (PD): moc 30W;
  • 1 x USB-A Quick Charge (QC 3.0): moc 18 W;
  • 3 x USB-A Power Sense (PS): łączna moc 36 W (każdy z portów o mocy 12 W).

Co bardzo ważne, za pomocą portu USB-C PD możemy ładować MacBooki, w tym nawet MacBooki Pro (łącznie z najnowszą wersją 16-calową). Oczywiście ładowanie będzie odbywać się wolniej niż gwarantuje nam to oryginalna ładowarka od Apple, ale w niektórych sytuacjach można się śmiało posiłkować ładowarką od iWALK (np. w podróży, jeśli chcemy zabrać ze soba tylko jeden zasilacz do wszystkich urządzeń).

Warto również wiedzieć, że przy umiarkowanej pracy np. na MacBooku Pro 13”, samo urządzenie pobiera z zasilacza +/- 37 W, więc Leopard P5 przy mniejszych obciążeniach powinien szybko i sprawnie naładować nasze urządzenie.

Sytuacja ulega jednak znacznej poprawie gdy do zasilacza Leopard, podłączymy iPhone’a czy iPada. Szybkie ładowane mamy zagwarantowane już na portach USB-A, a gdy skorzystamy z portu USB-C z technologią Power Delivery (PD) w połączeniu z nowymi iPhone’ami możemy uzyskać wartości rzędu 22 W (to maksymalna moc, z jaką Apple pozwala ładować iPhone’a).

Nie inaczej jest, gdy weźmiemy pod uwagę iPada Pro, który bez problemu wykorzysta cały potencjał 30 W z wbudowanego portu USB-C, a nie 18 W, jak ma to miejsce w przypadku oryginalnej ładowarki od Apple, którą znajdziemy z pudełku z iPadami Pro.

Oczywiście ładowarka posiada również szereg zabezpieczeń, które gwarantują poprawne działanie urządzenia oraz podłączanych do niej produktów. Znajdziemy tu m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem, zwarciem, przepięciem oraz nagłym wzrostem napięcia.

Ładowarka iWALK Leopard P5 to urządzenie, które na pewno wielu z Was pomoże rozwiązać problem braku wolnych gniazd elektrycznych. Oczywiście będzie ona również świetnym kompanem podróży, gdyż jeden zasilacz wystarczy, aby naładować bez problemu kilka naszych urządzeń.

Moim zdaniem iWALK Leopard P5 świetnie sprawdzi się także przy biurku, gdzie zawsze jest całe mnóstwo urządzeń do ładowania – klawiatura, myszka, telefon, tablet, komputer, gimbal, itp. Mógłbym tak długo wymieniać.

Szybką ładowarkę wieloportową iWALK Leopard P5 znajdziecie w ThinkStore. Pierwsze dziesięć osób, które przy jej zakupie użyje kodu promocyjnego „LeopardP5” otrzyma zniżkę w wysokości 20 zł.

Udanych zakupów!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: