Razem taniej – Apple planuje stworzenie pakietu usług z jedną opłatą za Apple Music, Apple TV+ i Apple News – raport

Tomek Czech   15 listopada 2019

Od dawna mówi się, że Apple może stworzyć pakiety swoich usług – włączyć np. swój serwis muzyczny, wideo i newsowy w jeden abonament, który byłby tańszy niż łączna cena wszystkich tych usług kupionych razem. Według Bloomberga, pierwszy taki pakiet Apple zaoferuje już w przyszłym roku.

berrolia

Informatorzy Bloomberga donoszą, że w skład pierwszego pakietu wejdą trzy usługi:

  • Apple Music (obecnie 9,99 dol./mies.)
  • Apple TV+ (obecnie 4,99 dol./mies.)
  • Apple News (obecnie 9,99 dol/mies.)

Łączna cena miesięcznych subskrypcji tych trzech serwisów to teraz 25 dolarów. W pakiecie będzie taniej, ale na razie nie wiemy o ile.

Taki pakiet obecnie nie byłby dostępny w Polsce, bo firma z Cupertino nie oferuje Apple News w naszym kraju. Ale nie jest wykluczone, że w przyszłym roku się to zmieni.

Nie jest też wykluczone, że Apple stworzy megapakiet, w skład którego wejdzie więcej, albo nawet wszystkie oferowane przez nich serwisy i usługi, czyli np. również Apple Arcade czy nawet pakiety iCloud.

Bloomberg zwraca uwagę, że Apple eksperymentuje już z pakietami usług – niedawno zaoferował darmową subskrypcję Apple TV+ studentom, którzy płacą abonament za Apple Music.

Zobacz też: Apple przygotowuje się do kolejnej rewolucji technologicznej

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: