Naprawdę nie chcesz tego przegapić: Black Friday w ThinkStore – wyjątkowe promocje dla zapisanych do newslettera

Tomek Czech   22 listopada 2019

Najlepsze w całym roku promocje na akcesoria dla sprzętu Apple i inne gadżety technologiczne, czyli Black Friday w ThinkStore! Wiemy, że niecierpliwie czekaliście na to przez niemal 365 dni. A więc ruszamy!

berrolia

Black Friday w ThinkStore

Oczywiście już od dawna szykujemy dla Was megapromocje. W poprzednim roku, w pierwszy Black Friday w ThinkStore, było rewelacyjne – ponad sto przecenionych produktów, olbrzymie zniżki, mnóstwo pozytywnych głosów od zadowolonych klientów, że naprawdę potrafimy w Black Friday.

A w tym roku będzie jeszcze lepiej – jeszcze więcej promocji, jeszcze bardziej atrakcyjne i różnorodne produkty, jeszcze większe obniżki. Będzie się działo!

Zaczynamy od zaproszenia Was do naszego newslettera – jego subskrybenci otrzymają dostęp do kilku wyjątkowych promocji, do których nie będzie miał dostępu nikt inny! Nie pojawią się one na stronie ThinkStore, ani w mediach społecznościowych. Informację o nich roześlemy wyłącznie newsletterem.

Zapisz się – naprawdę warto!

Zapisuję się do newslettera ThinkStore

* Pola wymagane


Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając link w stopce otrzymanego newslettera. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.


Już niedługo podamy informacje o kolejnych akcjach promocyjnych z okazji Black Friday w ThinkStore.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: