Apple udostępniło iOS 13.3 beta 4 i nowe bety iPadOS, tvOS i watchOS

Tomek Czech   6 grudnia 2019

Apple udostępniło wczoraj późnym wieczorem czwartą betę iOS 13.3 oraz iPadOS 13.3, a także nowe, również czwarte bety innych systemów operacyjnych: watchOS 6.1.1 i tvOS 13.3.

berrolia

Nowe bety zawierają drobne ulepszenia i poprawki błędów. Zaktualizujemy wpis, jeśli znajdziemy nowe funkcje lub bardziej znaczące zmiany.

iOS 13.3 zawiera m.in. nową funkcję „limity komunikacji” i pozwala na wyłączenie wyświetlania naklejek Memoji/Animoji na klawiaturze emoji. Więcej informacji o tej wersji znajdziesz tutaj.

Jest duże prawdopodobieństwo, że finalna wersja iOS 13.3 zostanie udostępniona jeszcze przed końcem roku, ale nie jest też wykluczone, że zobaczymy ją dopiero na początku 2020 r.

Kilkanaście dni temu Bloomberg donosił, że po problematycznym starcie iOS 13 Apple zmieniło zasady, na jakich tworzy i testuje swój software. Prace nad iOS 14 prowadzone są już więc w nieco inny sposób, co ma zagwarantować, że w systemie nie będzie pojawiało się aż tak dużo błędów, które potem trzeba szybko naprawiać kolejnymi aktualizacjami, jak było w przypadku iOS 13.

iOS 14: Zobacz, co może się znaleźć w nowym systemie operacyjnym dla iPhone’a w 2020 r.

BLACK FRIDAY na Amazon.pl – lista najlepszych promocji!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: