Co nowego w iOS 13.3 beta 1?

Tomek Czech   6 listopada 2019

Apple udostępniło wczoraj pierwszą iOS 13.3 beta 1, a także pierwsze bety nowych wersji innych systemów – iPadOS 13.3, tvOS 13.3 i watchOS 6.1.1. Zobaczmy, jakie zmiany przynosi aktualizacja dla iPhone’a.

berrolia

iOS 13.3 beta 1 – co nowego?

  • Limity komunikacji: nowa funkcja w sekcji “Czas przed ekranem”, pozwalająca określić z kim użytkownik danego urządzenia (np. dziecko) może kontaktować się telefonicznie, przez FeceTime czy poprzez Wiadomości zarówno w “Dozwolonym czasie przed ekranem”, jaki i w czasie “Bez urządzenia”;

  • multitasking: wstępne opinie użytkowników wskazują, że Apple naprawiło zepsute w iOS 13.2 zarządzanie RAMem – system zamykał niektóre działające w tle aplikacje i zbyt często odświeżał inne, jak Safari czy Youtube. Testy niektórych użytkowników wskazują jednak, że problem dalej występuje, ale w dużo mniejszym stopniu;

  • możliwość wyłączenia wyświetlania naklejek Memoji/Animoji na klawiaturze emoji;

  • odrobinę odmieniona ikona aplikacji Watch (Digital Crown jest z powrotem szara, a nie czarna);

  • deweloper i redaktor 9to5Mac Guilherme Rambo donosi, że iOS 13.3 nie rozpoznaje słuchawek Beats Solo Pro, więc ich użytkownicy powinni wstrzymać się z aktualizacją.

Zobacz też: Premiera AirTag zbliża się wielkimi krokami

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: